Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Soccer (B) Scores for Saturday, October 2, 2021

Time: 9:00 AM
@Jordan
Tri-City United 0
Jordan 6
Final
Time: 10:00 AM
@St. Cloud Apollo
St. Cloud Tech 3
St. Cloud Apollo 1
Final
Time: 10:00 AM
@Willmar
Monticello 1
Willmar 1
F/OT
Time: 11:00 AM
@North Branch
Zimmerman 0
North Branch 2
Final
Time: 11:00 AM
@Legacy Christian
Two Harbors 1
Legacy Christian 10
Final
Time: 11:00 AM
@Fergus Falls
St. Cloud Cathedral 5
Fergus Falls 1
Final
Time: 11:00 AM
@Breck
Orono 2
Breck 4
Final
Time: 11:00 AM
@Humboldt
South St. Paul 0
St. Paul Humboldt 3
Final
Time: 11:00 AM
@Pine Island
Winona 0
Pine Island/Zumbrota-Mazeppa 1
Final
Time: 11:45 AM
@Southwest MN State
St. Peter 0
Marshall 1
Final
Time: 12:00 PM
@Bakken
Park Center 4
St. Paul Harding 0
Final
Time: 12:00 PM
@Cambridge
Proctor 4
Cambridge-Isanti 2
Final
Time: 12:00 PM
@Stillwater
New Richmond 0
Stillwater Area 3
Final
Time: 12:00 PM
@Mankato Kennedy
New Ulm 0
Mankato East 3
Final
Time: 12:00 PM
@Caledonia
Lake City 0
Caledonia 1
Final
Time: 12:00 PM
@Cloquet
Hermantown 1
C-E-C 2
Final
Time: 12:00 PM
@PACT Charter
Lakes International Language Academy 0
PACT 10
Final
Time: 1:00 PM
@Becker
Rocori 2
Becker 3
Final
Time: 1:00 PM
@Richfield
Minnehaha Academy 0
Richfield 2
Final
Time: 1:00 PM
@St. Anthony Village
Minneapolis Edison 0
St. Anthony Village 4
Final
Time: 1:00 PM
@Washington
St. Paul Como Park 1
St. Paul Washington 2
Final
Time: 1:00 PM
@Albert Lea
Rochester Lourdes 5
Albert Lea 1
Final
Time: 1:00 PM
@Eagan
White Bear Lake 1
Eagan 1
F/OT
Time: 1:00 PM
@Mounds View
Spring Lake Park 0
Mounds View 3
Final
Time: 1:00 PM
@Simley
Duluth Denfeld 4
Simley 1
Final
Time: 1:00 PM
@Little Falls
Alexandria 4
Little Falls 0
Final
Time: 1:00 PM
@Mounds Park Academy
New Life Academy 1
Mounds Park Academy 0
Final
Time: 1:00 PM
@Mankato Dakota Meadows
Kasson-Mantorville 0
Mankato West 5
Final
Time: 1:00 PM
@Eden Prairie
Hopkins 1
Eden Prairie 2
Final
Time: 1:00 PM
@Bemidji
Sartell-St. Stephen 3
Bemidji 1
Final
Time: 1:00 PM
@Edina Braemar Park
St. Michael-Albertville 0
Edina 2
Final
Time: 1:00 PM
@Buffalo
Minnetonka 6
Buffalo 0
Final
Time: 1:00 PM
@Woodbury
North St. Paul 2
Woodbury 2
F/OT
Time: 1:00 PM
@DeLaSalle
St. Louis Park 0
DeLaSalle 2
Final
Time: 1:00 PM
@Blake
Holy Angels 3
Blake 1
Final
Time: 1:00 PM
@Wayzata
St. Paul Central 0
Wayzata 0
F/OT
Time: 1:00 PM
@Brooklyn Center
Heritage Christian 2
Brooklyn Center 2
F/OT
Time: 1:00 PM
@New Prague
Rochester Mayo 3
New Prague 0
Final
Time: 1:00 PM
@Hutchinson
Melrose 4
Hutchinson 8
Final
Time: 1:00 PM
@Biwabik
Crookston 0
Mesabi East Area 4
Final
Time: 1:00 PM
@St. Charles
Byron 6
St. Charles/L-A 1
Final
Time: 2:00 PM
@Southwest Christian
Waconia 3
Southwest Christian 3
F/OT
Time: 2:00 PM
@North Lakes Academy
Two Harbors 3
North Lakes Academy 4
Final
Time: 2:00 PM
@Hibbing
East Grand Forks 0
Hibbing/Chisholm 3
Final
Time: 2:00 PM
@Faribault
Worthington 6
Faribault 0
Final
Time: 2:00 PM
@Two Rivers
Eastview 1
Two Rivers 4
Final
Time: 3:00 PM
@Blaine
Duluth East 3
Blaine 0
Final
Time: 3:00 PM
@Fergus Falls
Pelican Rapids 3
Hillcrest Lutheran Academy 0
Final
Time: 3:00 PM
@Trinity School
Eagle Ridge Academy/ISM 1
Trinity School 8
Final
Time: 3:00 PM
@Lakeville North
Owatonna 1
Lakeville North 0
Final
Time: 3:00 PM
@Forest Lake
Andover 5
Forest Lake 0
Final
Time: 4:00 PM
@St. Paul Academy
St. Paul Highland Park 2
St. Paul Academy 2
F/OT
Time: 5:00 PM
@Providence Academy
Spectrum 0
Providence Academy 1
Final
Time: 5:00 PM
@Minneapolis Southwest
Minneapolis South 3
Minneapolis Southwest 4
Final
Time: 5:00 PM
@Cristo Rey Jesuit
Maranatha Christian 0
Cristo Rey Jesuit 3
Final
Time: 7:00 PM
@St. Paul
Minneapolis Henry 3
St. Agnes 10
Final