Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Soccer (B) Scores for Tuesday, September 28, 2021

Time: 3:00 PM
@St. John's University
Becker 5
St. John's Prep 5
F/OT
Time: 3:30 PM
@Pelican Rapids
Bemidji 2
Pelican Rapids 0
Final
Time: 4:00 PM
@West Lutheran
Legacy Christian 1
West Lutheran 3
Final
Time: 4:00 PM
@Twin Cities Academy
Trinity School 2
Twin Cities Academy/Great River 1
Final
Time: 4:00 PM
@Crookston
Hillcrest Lutheran Academy 9
Crookston 0
Final
Time: 4:15 PM
@Heritage Christian
Spectrum 0
Heritage Christian 0
F/OT
Time: 4:15 PM
@Chesterton Academy
PACT 0
Chesterton Academy 5
Final
Time: 4:15 PM
@Humboldt
St. Paul Johnson 0
St. Paul Humboldt 5
Final
Time: 4:30 PM
@St. Paul Academy
Minnehaha Academy 3
St. Paul Academy 2
Final
Time: 4:30 PM
@Prinsburg
Hutchinson 1
Central MN Christian 3
Final
Time: 4:30 PM
@Duluth Marshall
Duluth East 2
Duluth Marshall 1
Final
Time: 4:30 PM
Groves Academy 0
Hmong Academy 19
Final
Time: 4:30 PM
@Cannon Falls
Triton/K-W/Hayfield 2
Cannon Falls 1
Final
Time: 4:30 PM
@Hibbing
Proctor 2
Hibbing/Chisholm 3
Final
Time: 5:00 PM
@Eastview
Prior Lake 2
Eastview 3
Final
Time: 5:00 PM
@Blaine
Elk River 0
Blaine 4
Final
Time: 5:00 PM
@Mounds View
Stillwater Area 1
Mounds View 0
Final
Time: 5:00 PM
@Orono
Benilde-St. Margaret's 1
Orono 1
F/OT
Time: 5:00 PM
@Winona Cotter
Plainview-Elgin-Millville 0
Winona Cotter 3
Final
Time: 5:00 PM
@Totino-Grace
Osseo 1
Totino-Grace 1
F/OT
Time: 5:00 PM
@Sartell
Willmar 4
Sartell-St. Stephen 0
Final
Time: 5:00 PM
@Columbia Heights
St. Anthony Village 3
Columbia Heights 5
Final
Time: 5:00 PM
@Victoria
Monticello 3
Holy Family Catholic 4
Final
Time: 5:00 PM
@Rosemount
Shakopee 0
Rosemount 1
Final
Time: 5:00 PM
@Andover
Park Center 4
Andover 1
Final
Time: 5:00 PM
@Mankato Kennedy
Albert Lea 0
Mankato East 3
Final
Time: 5:00 PM
@Robbinsdale Cooper
Waconia 3
Robbinsdale Cooper 0
Final
Time: 5:00 PM
@Delano
Zimmerman 0
Delano 3
Final
Time: 5:00 PM
@Brooklyn Center
DeLaSalle 6
Brooklyn Center 0
Final
Time: 5:00 PM
@Anoka
Champlin Park 4
Anoka 2
Final
Time: 5:00 PM
@Bloomington Kennedy
New Prague 2
Bloomington Kennedy 7
Final
Time: 5:00 PM
@Cretin-Derham Hall
Woodbury 3
Cretin-Derham Hall 1
Final
Time: 5:00 PM
@Lakeville North
Burnsville 0
Lakeville North 1
Final
Time: 5:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Rogers 2
Robbinsdale Armstrong 1
Final
Time: 5:00 PM
@Centennial
Maple Grove 3
Centennial 2
Final
Time: 5:00 PM
@Minneapolis Washburn
Minneapolis Southwest 2
Minneapolis Washburn 1
Final
Time: 5:00 PM
@Coon Rapids
Spring Lake Park 4
Coon Rapids 5
Final
Time: 5:00 PM
@Chaska
St. Louis Park 5
Chaska 2
Final
Time: 5:00 PM
@Lakeville South
Farmington 1
Lakeville South 8
Final
Time: 5:00 PM
@White Bear Lake
Roseville 0
White Bear Lake 2
Final
Time: 5:00 PM
@Apple Valley
Eagan 2
Apple Valley 3
Final
Time: 5:00 PM
@Chanhassen
Bloomington Jefferson 0
Chanhassen 3
Final
Time: 5:00 PM
@East Ridge
Irondale 0
East Ridge 4
Final
Time: 5:00 PM
@Liberty Classical Academy
Avail Academy 4
Liberty Classical Academy 0
Final
Time: 5:00 PM
@Melrose
Little Falls 5
Melrose 3
Final
Time: 5:30 PM
@Forest Lake
Park of Cottage Grove 4
Forest Lake 1
Final
Time: 5:30 PM
@Cold Spring
Alexandria 2
Rocori 0
Final
Time: 6:00 PM
@Duluth Denfeld
C-E-C 0
Duluth Denfeld 1
Final
Time: 6:00 PM
@Hermantown
Two Harbors 2
Hermantown 14
Final
Time: 6:45 PM
@Fairmont
Mankato Loyola/LCWM/St. Clair 3
Fairmont Area 4
Final
Time: 6:45 PM
@St. Peter
New Ulm 4
St. Peter 1
Final
Time: 7:00 PM
@Austin
Rochester Mayo 3
Austin 1
Final
Time: 7:00 PM
@Rochester Century
Faribault 1
Rochester Century 7
Final
Time: 7:00 PM
@Owatonna
Rochester John Marshall 1
Owatonna 1
F/OT
Time: 7:00 PM
@Blake
Southwest Christian 1
Blake 2
Final
Time: 7:00 PM
@Worthington
Marshall 0
Worthington 9
Final
Time: 7:00 PM
@Bakken
St. Paul Central 3
St. Paul Harding 0
Final
Time: 7:00 PM
@Buffalo
Edina 5
Buffalo 1
Final
Time: 7:00 PM
@Stewartville
Kasson-Mantorville 0
Stewartville 1
Final
Time: 7:00 PM
@Pine Island
Lake City 1
Pine Island/Zumbrota-Mazeppa 3
Final
Time: 7:00 PM
@La Crescent
St. Charles/L-A 0
La Crescent-Hokah 4
Final
Time: 7:00 PM
@Northfield
Winona 4
Northfield 3
Final
Time: 7:00 PM
@Detroit Lakes
East Grand Forks 1
Detroit Lakes 3
Final
Time: 7:00 PM
@Eden Prairie
St. Michael-Albertville 0
Eden Prairie 7
Final
Time: 7:00 PM
@Highland Park
St. Paul Washington 0
St. Paul Highland Park 0
F/OT
Time: 7:00 PM
@Byron
Rochester Lourdes 1
Byron 3
Final
Time: 7:00 PM
@Wayzata
Minnetonka 2
Wayzata 0
Final
Time: 7:00 PM
@Brainerd
St. Cloud Apollo 0
Brainerd 2
Final
Time: 7:00 PM
@Caledonia
Dover-Eyota 1
Caledonia 0
Final
Time: 7:00 PM
@Superior
Grand Rapids 1
Superior 1
F/OT
Time: 7:00 PM
@Montgomery
Watertown-Mayer 13
Tri-City United 0
Final
Time: 7:30 PM
@Holy Angels
Richfield 2
Holy Angels 1
Final
Time: 7:30 PM
@Breck
Mounds Park Academy 0
Breck 5
Final