Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Soccer (B) Scores for Tuesday, September 21, 2021

Time: 4:00 PM
@West Lutheran
United Christian Academy 5
West Lutheran 0
Final
Time: 4:00 PM
@Pelican Rapids
Hillcrest Lutheran Academy 0
Pelican Rapids 7
Final
Time: 4:00 PM
@Crookston
Detroit Lakes 6
Crookston 1
Final
Time: 4:15 PM
@Humboldt
St. Paul Highland Park 1
St. Paul Humboldt 2
Final
Time: 4:15 PM
@Trinity School
Nova Classical Academy 0
Trinity School 5
Final
Time: 4:15 PM
@North Lakes Academy
PACT 5
North Lakes Academy 2
Final
Time: 4:30 PM
@St. Paul Academy
Mounds Park Academy 0
St. Paul Academy 6
Final
Time: 4:30 PM
Avail Academy 2
Hmong Academy 3
Final
Time: 4:30 PM
@Hermantown
Duluth Marshall 2
Hermantown 3
Final
Time: 4:30 PM
@Mankato Loyola
Tri-City United 1
Mankato Loyola/LCWM/St. Clair 7
Final
Time: 4:30 PM
@Cannon Falls
Byron 5
Cannon Falls 0
Final
Time: 4:45 PM
@Cloquet
Superior 1
C-E-C 4
Final
Time: 5:00 PM
@Little Falls
St. Cloud Cathedral 6
Little Falls 0
Final
Time: 5:00 PM
@Columbia Heights
Brooklyn Center 0
Columbia Heights 1
Final
Time: 5:00 PM
@Mankato Dakota Meadows
Albert Lea 0
Mankato West 7
Final
Time: 5:00 PM
@Alexandria
East Grand Forks 0
Alexandria 8
Final
Time: 5:00 PM
@Shakopee
Eastview 0
Shakopee 3
Final
Time: 5:00 PM
@Eagan
Lakeville North 3
Eagan 0
Final
Time: 5:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Park Center 1
Robbinsdale Armstrong 2
Final
Time: 5:00 PM
@Mankato Kennedy
Rochester John Marshall 1
Mankato East 2
Final
Time: 5:00 PM
@Sartell
Rocori 1
Sartell-St. Stephen 3
Final
Time: 5:00 PM
@Elk River
Totino-Grace 3
Elk River 0
Final
Time: 5:00 PM
@Willmar
St. Cloud Tech 3
Willmar 4
Final
Time: 5:00 PM
@DeLaSalle
Holy Angels 2
DeLaSalle 3
Final
Time: 5:00 PM
@Rogers
Andover 2
Rogers 8
Final
Time: 5:00 PM
@Osseo
Blaine 0
Osseo 2
Final
Time: 5:00 PM
@Rosemount
Farmington 1
Rosemount 0
Final
Time: 5:00 PM
@South St. Paul
Hill-Murray 6
South St. Paul 0
Final
Time: 5:00 PM
@Centennial
Spring Lake Park 0
Centennial 1
Final
Time: 5:00 PM
@Richfield
St. Anthony Village 0
Richfield 5
Final
Time: 5:00 PM
@Mahtomedi
Two Rivers 3
Mahtomedi 1
Final
Time: 5:00 PM
@Champlin Park
Coon Rapids 0
Champlin Park 4
Final
Time: 5:00 PM
@Burnsville
Lakeville South 2
Burnsville 1
Final
Time: 5:00 PM
@Anoka
Maple Grove 7
Anoka 1
Final
Time: 5:00 PM
@Melrose
St. John's Prep 7
Melrose 0
Final
Time: 5:30 PM
@Minnehaha Academy
Minneapolis Roosevelt 1
Minnehaha Academy 7
Final
Time: 5:30 PM
@Prior Lake
Apple Valley 2
Prior Lake 1
Final
Time: 6:45 PM
@New Ulm
Fairmont Area 0
New Ulm 9
Final
Time: 6:45 PM
@St. Peter
Marshall 1
St. Peter 5
Final
Time: 7:00 PM
@Monticello
Big Lake 0
Monticello 9
Final
Time: 7:00 PM
@Lindstrom
Cambridge-Isanti 0
Chisago Lakes Area 3
Final
Time: 7:00 PM
@Tartan
North St. Paul 5
Tartan 0
Final
Time: 7:00 PM
@Rochester Century
Winona 1
Rochester Century 3
Final
Time: 7:00 PM
@St. Charles
Dover-Eyota 2
St. Charles/L-A 0
Final
Time: 7:00 PM
@Caledonia
Plainview-Elgin-Millville 0
Caledonia 2
Final
Time: 7:00 PM
@Minneapolis Southwest
Minnetonka 1
Minneapolis Southwest 3
Final
Time: 7:00 PM
@La Crescent
Winona Cotter 1
La Crescent-Hokah 1
F/OT
Time: 7:00 PM
@Worthington
Waseca 0
Worthington 12
Final
Time: 7:00 PM
@St. Croix Lutheran
Concordia Academy 2
St. Croix Lutheran 5
Final
Time: 7:00 PM
@Rochester Lourdes
Stewartville 1
Rochester Lourdes 5
Final
Time: 7:00 PM
@Austin
Northfield 1
Austin 4
Final
Time: 7:00 PM
@Bloomington Kennedy
Waconia 4
Bloomington Kennedy 3
Final
Time: 7:00 PM
@Red Wing
Faribault 7
Red Wing 0
Final
Time: 7:00 PM
@Hiawatha Collegiate
Liberty Classical Academy 0
Hiawatha Collegiate 7
Final
Time: 7:00 PM
@Brainerd
Fergus Falls 0
Brainerd 5
Final
Time: 7:00 PM
@Owatonna
Rochester Mayo 5
Owatonna 2
Final
Time: 7:00 PM
@Hastings
Simley 2
Hastings 2
F/OT
Time: 7:00 PM
@White Bear Lake
Stillwater Area 0
White Bear Lake 1
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
Park of Cottage Grove 1
Woodbury 2
Final
Time: 7:00 PM
@Como Park
St. Paul Washington 1
St. Paul Como Park 1
F/OT
Time: 7:00 PM
@Bakken
St. Paul Johnson 0
St. Paul Harding 5
Final
Time: 7:00 PM
@Mounds View
East Ridge 0
Mounds View 1
Final
Time: 7:00 PM
@Sauk Rapids
St. Cloud Apollo 1
Sauk Rapids-Rice 0
Final
Time: 7:00 PM
@Biwabik
Grand Rapids 7
Mesabi East Area 0
Final
Time: 7:00 PM
@Providence Academy
Breck 0
Providence Academy 1
Final
Time: 7:00 PM
@Forest Lake
Irondale 2
Forest Lake 1
Final
Time: 7:00 PM
@Spectrum
Legacy Christian 1
Spectrum 1
F/OT
Time: 7:00 PM
@Cretin-Derham Hall
Roseville 0
Cretin-Derham Hall 3
Final