Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fri - Nov 24 | 7:00 PM | 2A | vs Delano | W 6-3 F | Warroad | ||
Sat - Nov 25 | 2:15 PM | 5A | vs St. Cloud Cathedral | L 3-2 F/OT | Warroad | ||
Fri - Dec 01 | 7:00 PM | 2A | at Orono | W 6-3 F | Orono | ||
Sat - Dec 02 | 3:00 PM | 4A | at Mahtomedi | W 7-6 F/OT | St. Croix Rec Center | ||
Fri - Dec 08 | 7:00 PM | 7AA | vs Rock Ridge | W 6-2 F | Warroad | ||
Sat - Dec 09 | 2:00 PM | 7AA | vs Grand Rapids | W 5-3 F | Warroad | ||
Sat - Dec 16 | 2:15 PM | 5AA | vs Totino-Grace | W 5-1 F | Warroad Public School | ||
Tue - Dec 19 | 7:30 PM | 8A | vs Thief River Falls | W 3-1 F | Warroad Public School | ||
Fri - Dec 22 | 7:30 PM | 8A | vs East Grand Forks | W 4-3 F/OT | Warroad Public School | ||
Tournament |
|||||||
Wed - Dec 27 | 7:00 PM | East Region - A |
vs
Grand Forks Central |
L 3-2 F | Gardens Arena | ||
Thu - Dec 28 | 7:00 PM | East Region - A |
vs
Grand Forks Red River |
W 3-1 F | Warroad | ||
Fri - Dec 29 | 7:00 PM | 2A |
vs
Providence Academy |
W 6-2 F | Gardens Arena | ||
Fri - Jan 05 | 7:15 PM | 6A | at Fergus Falls | W 5-0 F | Fergus Falls High School Community Arena | ||
Sat - Jan 06 | 2:00 PM | 8A | at Detroit Lakes | W 4-1 F | Kent Freeman Arena - Detroit Lakes | ||
Tue - Jan 09 | 7:15 PM | 8AA | at Roseau | L 3-2 F | Roseau Arena | ||
Thu - Jan 11 | 7:00 PM | 8A | at Crookston | W 7-0 F | Crookston High School | ||
Sat - Jan 13 | 4:00 PM | 7A | at Hermantown | W 4-1 F | Hermantown Hockey Arena | ||
Fri - Jan 19 | 7:30 PM | 7AA | vs Duluth Denfeld | W 5-2 F | Warroad Arena | ||
Sat - Jan 27 | 4:00 PM | 8AA | vs Roseau | W 6-2 F | Warroad High School | ||
Tue - Jan 30 | 7:15 PM | 8AA | at Bemidji | W 4-3 F/OT | Bemidji Community Arena | ||
Fri - Feb 02 | 7:30 PM | 8A | at Thief River Falls | W 4-1 F | Ralph Engelstad Arena | ||
Tue - Feb 06 | 7:30 PM | 8A | at East Grand Forks | L 6-3 F | East Grand Forks Civic Center | ||
Sat - Feb 10 | 6:00 PM | 8AA | vs Moorhead | L 5-4 F/OT | Warroad Gardens | ||
Tue - Feb 13 | 7:00 PM | 8AA | vs Bemidji | W 4-3 F | Warroad | ||
Sat - Feb 17 | 7:30 PM | 6A | vs Northern Lakes | W 3-0 F | Warroad Ice Arena |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Feb 22 | 6:00 PM | 8A | vs Park Rapids Area | W 6-0 F | Warroad | ||
Sat - Feb 24 | 4:30 PM | 8A | vs Thief River Falls | W 5-2 F | Warroad | ||
Thu - Feb 29 | 7:00 PM | 8A | vs East Grand Forks | W 4-3 F/2OT | Warroad |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wed - Mar 06 | 11:00 AM | 3A | New Ulm | W 8-1 F | Xcel Energy Center | ||
Fri - Mar 08 | 11:00 AM | 5A | St. Cloud Cathedral | L 4-3 F/OT | Xcel Energy Center | ||
Sat - Mar 09 | 9:30 AM | 4A | Mahtomedi | W 4-1 F | Xcel Energy Center |