High School Hockey (B) Scores for Tuesday, January 17, 2023

Time: 6:00 PM
@Roseau
East Grand Forks 6
Roseau 5
F/OT
Time: 6:00 PM
@Faribault
Dodge County 4
Faribault 1
Final
Time: 6:00 PM
@Two Harbors
Rock Ridge 6
North Shore 0
Final
Time: 6:30 PM
@Parade Ice Garden
Litchfield/Dassel-Cokato 3
Minneapolis 4
F/OT
Time: 6:30 PM
@Benson
Willmar 0
Morris/Benson Area 4
Final
Time: 7:00 PM
@Princeton
Moose Lake Area 1
Becker/Big Lake 5
Final
Time: 7:00 PM
@Tomah
La Crescent-Hokah 4
Tomah 3
Final
Time: 7:00 PM
@Apple Valley
Tartan 1
Apple Valley/Burnsville 5
Final
Time: 7:00 PM
@Anoka
Southwest Christian/Richfield 3
Anoka 1
Final
Time: 7:00 PM
@Park Rapids
Wadena-Deer Creek 2
Park Rapids Area 3
Final
Time: 7:00 PM
@Mora
Pine City Area 8
Mora/Milaca 3
Final
Time: 7:00 PM
@Wayzata
Orono 6
Providence Academy 3
Final
Time: 7:00 PM
@Rosemount
Eagan 3
Rosemount 5
Final
Time: 7:00 PM
@Dakotah Ice Arena
Lakeville South 3
Prior Lake 2
Final
Time: 7:00 PM
@Buffalo
Osseo 1
Buffalo 3
Final
Time: 7:00 PM
@Duluth East
Duluth Denfeld 0
Duluth East 4
Final
Time: 7:00 PM
@Forest Lake
Coon Rapids 2
Forest Lake 5
Final
Time: 7:00 PM
@Waconia
Bloomington Jefferson 1
Waconia 4
Final
Time: 7:00 PM
@St. Cloud MAC
Alexandria 1
St. Cloud Cathedral 5
Final
Time: 7:00 PM
@Breckenridge
May-Port 5
Breckenridge/Wahpeton 0
Final
Time: 7:00 PM
@Coleraine
Duluth Marshall 4
Greenway/Nash-Kee 1
Final
Time: 7:00 PM
@Worthington
Austin 5
Worthington 1
Final
Time: 7:00 PM
@Hutchinson
Holy Family Catholic 9
Hutchinson 0
Final
Time: 7:00 PM
@Fogerty Arena
Andover 7
Blaine 0
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
Minnetonka 7
Chaska 1
Final
Time: 7:00 PM
@Long Prairie
Northern Lakes 11
Prairie Centre Area 2
Final
Time: 7:00 PM
@Monticello
Northern Edge 1
Monticello 13
Final
Time: 7:00 PM
@Lindstrom
Princeton 2
Chisago Lakes Area 5
Final
Time: 7:00 PM
@Farmington
Lakeville North 4
Farmington 3
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Rapids
C-E-C 0
Grand Rapids 6
Final
Time: 7:00 PM
@Bloomington
Hopkins 3
Bloomington Kennedy 0
Final
Time: 7:00 PM
@Hibbing
Hermantown 6
Hibbing/Chisholm 0
Final
Time: 7:00 PM
@LeSueur
New Ulm 7
Minnesota River 2
Final
Time: 7:15 PM
@Winona
Black River Falls 3
Winona/Cotter 1
Final
Time: 7:15 PM
Lake of the Woods 3
Fort Frances 8
Final
Time: 7:15 PM
@St. Croix Rec Center
Hill-Murray 2
Stillwater Area 2
F/OT
Time: 7:15 PM
@Highland Ice Arena
Gentry Academy 0
Cretin-Derham Hall 7
Final
Time: 7:15 PM
@Brainerd
St. Michael-Albertville 2
Brainerd 2
F/OT
Time: 7:15 PM
@Richmond
Little Falls 5
River Lakes 2
Final
Time: 7:15 PM
@Marshall
Redwood Valley 0
Marshall 9
Final
Time: 7:15 PM
@Albert Lea
Luverne 4
Albert Lea 2
Final
Time: 7:15 PM
@New Prague
Waseca 0
New Prague 9
Final
Time: 7:15 PM
@St. Cloud State
Bemidji 5
St. Cloud 2
Final
Time: 7:15 PM
@Delano
Mound Westonka/Watertown-Mayer 1
Delano 8
Final
Time: 7:30 PM
@REA - Thief River Falls
Kittson Central 2
Thief River Falls 6
Final
Time: 7:30 PM
@Hastings
Simley 1
Hastings 5
Final
Time: 7:30 PM
@Blake
Breck 2
Blake 5
Final
Time: 7:30 PM
@Moorhead
Fargo Davies 1
Moorhead 6
Final