Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Hockey (B) Scores for Tuesday, December 21, 2021

Time: 12:00 PM
@Coleraine
Gentry Academy 5
Greenway/Nash-Kee 4
Final
Time: 5:00 PM
@Hayward
North Shore 3
Hayward 4
Final
Time: 5:30 PM
@Rochester Rec Center
St. Paul Highland Park/Central 3
Rochester John Marshall 2
Final
Time: 6:00 PM
@Red Wing
Rochester Lourdes/Dover-Eyota 5
Red Wing 0
Final
Time: 6:00 PM
@Moorhead
St. Michael-Albertville 4
Moorhead 5
Final
Time: 6:00 PM
@Red Lake Falls
Lake of the Woods 1
Red Lake Falls 7
Final
Time: 7:00 PM
@Bagley
May-Port 1
Bagley/Fosston 1
F/OT
Time: 7:00 PM
@Kasson
New Prague 6
Dodge County 3
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
Shakopee 3
Chaska 7
Final
Time: 7:00 PM
@Ely
International Falls 6
Ely/Northeast Range 4
Final
Time: 7:00 PM
@Detroit Lakes
Morris/Benson Area 3
Detroit Lakes 7
Final
Time: 7:00 PM
@Park Rapids
Wadena-Deer Creek 5
Park Rapids Area 3
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Rapids
C-E-C 0
Grand Rapids 6
Final
Time: 7:00 PM
@Apple Valley
Burnsville 1
Eastview 5
Final
Time: 7:00 PM
@New Hope Arena
Breck 3
AC Wings 7
Final
Time: 7:00 PM
@Southwest Christian
Bloomington Kennedy 2
Southwest Christian/Richfield 2
F/OT
Time: 7:00 PM
@Princeton
Becker/Big Lake 1
Princeton 5
Final
Time: 7:00 PM
@Eagan
Apple Valley 3
Eagan 4
Final
Time: 7:00 PM
@Elk River
Anoka 1
Elk River/Zimmerman 6
Final
Time: 7:00 PM
@Pequot Lakes
Breckenridge/Wahpeton 0
Northern Lakes 15
Final
Time: 7:00 PM
@LeSueur
Mankato East/Loyola 3
Minnesota River 0
Final
Time: 7:00 PM
@Mora
Prairie Centre Area 3
Mora/Milaca 9
Final
Time: 7:00 PM
@Virginia
Superior 1
Rock Ridge 2
F/OT
Time: 7:00 PM
@St. Paul Academy
Northfield 10
St. Paul Academy 2
Final
Time: 7:00 PM
@Lindstrom
Duluth Marshall 3
Chisago Lakes Area 6
Final
Time: 7:00 PM
@Redwood Falls
Worthington 6
Redwood Valley 4
Final
Time: 7:00 PM
@La Crescent
Waseca 4
La Crescent-Hokah 5
Final
Time: 7:00 PM
@Hutchinson
Waconia 3
Hutchinson 6
Final
Time: 7:00 PM
@St. Croix Rec Center
Stillwater Area 2
Mahtomedi 1
F/OT
Time: 7:00 PM
@South St. Paul
Simley 3
South St. Paul 1
Final
Time: 7:00 PM
@Coon Rapids
Roseville 3
Coon Rapids 7
Final
Time: 7:00 PM
@Farmington
Rosemount 4
Farmington 2
Final
Time: 7:00 PM
@Victoria
Providence Academy 3
Holy Family Catholic 2
Final
Time: 7:00 PM
@Monticello
Pine City Area 2
Monticello 6
Final
Time: 7:00 PM
@Litchfield
Marshall 1
Litchfield/Dassel-Cokato 6
Final
Time: 7:00 PM
@Andover
Duluth East 0
Andover 8
Final
Time: 7:00 PM
@St. Thomas Academy
Cretin-Derham Hall 4
St. Thomas Academy 5
Final
Time: 7:15 PM
@Sauk Rapids
Sartell-St. Stephen 8
Sauk Rapids-Rice 0
Final
Time: 7:15 PM
@Richmond
Fergus Falls 1
River Lakes 2
Final
Time: 7:15 PM
@Rochester Graham Arena
Owatonna 3
Rochester Century 4
Final
Time: 7:15 PM
@Little Falls
Brainerd 4
Little Falls 5
Final
Time: 7:15 PM
@St. Cloud State
Buffalo 2
St. Cloud 3
Final
Time: 7:30 PM
@Cottage Grove
Spring Lake Park 4
Park of Cottage Grove 6
Final
Time: 7:30 PM
@Warroad
Thief River Falls 0
Warroad 3
Final
Time: 7:30 PM
@Bemidji
East Grand Forks 2
Bemidji 5
Final
Time: 7:30 PM
@Cottage Grove
Rochester Mayo 5
East Ridge 2
Final
Time: 7:00 PM
@Forest Lake
New Richmond 0
Forest Lake 0
PPD