Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Hockey (B) Scores for Tuesday, November 30, 2021

Time: 6:00 PM
@Benson
Wadena-Deer Creek 5
Morris/Benson Area 1
Final
Time: 6:30 PM
@Johnson
Baldwin-Woodville 1
St. Paul Johnson 2
Final
Time: 6:30 PM
@Detroit Lakes
East Grand Forks 5
Detroit Lakes 4
F/OT
Time: 7:00 PM
@Farmington
Northfield 2
Farmington 4
Final
Time: 7:00 PM
@Victoria
Rochester Mayo 2
Holy Family Catholic 5
Final
Time: 7:00 PM
@LeSueur
Fairmont 8
Minnesota River 6
Final
Time: 7:00 PM
@St. Paul Academy
Simley 2
St. Paul Academy 0
Final
Time: 7:00 PM
@Holmen
Winona 3
Aquinas/CFC/Coulee/GET/Holmen/Luther 2
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
Chanhassen 2
Chaska 3
Final
Time: 7:00 PM
@Burnsville
St. Cloud 2
Burnsville 2
F/OT
Time: 7:00 PM
@Red Lake Falls
Bagley/Fosston 0
Red Lake Falls 8
Final
Time: 7:00 PM
@Forest Lake
Champlin Park 4
Forest Lake 4
F/OT
Time: 7:00 PM
@Hopkins
Shakopee 3
Hopkins 1
Final
Time: 7:00 PM
@Albertville
Blake 0
St. Michael-Albertville 5
Final
Time: 7:00 PM
@New Ulm
Worthington 3
New Ulm 4
Final
Time: 7:00 PM
@Bloomington
Orono 4
Bloomington Jefferson 3
Final
Time: 7:00 PM
@Fogerty Arena
Lakeville South 6
Blaine 3
Final
Time: 7:00 PM
@Coleraine
Rock Ridge 3
Greenway/Nash-Kee 4
Final
Time: 7:00 PM
@Anoka
Elk River/Zimmerman 1
Anoka 0
Final
Time: 7:00 PM
@Duluth East
Grand Rapids 4
Duluth East 3
Final
Time: 7:00 PM
@Luverne
Marshall 6
Luverne 7
Final
Time: 7:00 PM
@St. Francis
Mora/Milaca 3
Northern Edge 3
F/OT
Time: 7:15 PM
@St. Cloud MAC
Little Falls 4
St. Cloud Cathedral 1
Final
Time: 7:15 PM
@Fergus Falls
Northern Lakes 1
Fergus Falls 4
Final
Time: 7:15 PM
@Brainerd
Buffalo 6
Brainerd 1
Final
Time: 7:15 PM
@Aldrich Arena
Benilde-St. Margaret's 5
Hill-Murray 3
Final
Time: 7:15 PM
@Richmond
Hutchinson 3
River Lakes 2
Final
Time: 7:15 PM
@Princeton
Sauk Rapids-Rice 8
Becker/Big Lake 3
Final
Time: 7:15 PM
@Highland Ice Arena
Mahtomedi 1
Cretin-Derham Hall 3
Final
Time: 7:15 PM
@New Prague
Bloomington Kennedy 4
New Prague 7
Final
Time: 7:15 PM
@Sartell
Alexandria 2
Sartell-St. Stephen 3
Final
Time: 7:15 PM
@Faribault
Rochester Century 3
Faribault 4
Final
Time: 7:30 PM
@REA - Thief River Falls
Roseau 5
Thief River Falls 2
Final
Time: 7:30 PM
@Hastings
Park of Cottage Grove 2
Hastings 6
Final
Time: 7:30 PM
@La Crescent
Black River Falls 6
La Crescent-Hokah 5
Final
Time: 7:30 PM
@Willmar
Breckenridge/Wahpeton 0
Willmar 13
Final
Time: 7:30 PM
@Cloquet
Hibbing/Chisholm 3
C-E-C 4
Final
Time: 8:00 PM
@Parade Ice Garden
AC Wings 3
Minneapolis 4
Final