Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Hockey (B) Scores for Saturday, November 27, 2021

Time: 12:00 PM
@Faribault
Minnesota River 5
Faribault 4
F/OT
Time: 1:00 PM
@Tria Rink
Red Wing 11
Moose Lake Area 1
Final
Time: 1:00 PM
@Blake
Holy Family Catholic 2
Blake 3
Final
Time: 1:00 PM
@Waseca
Redwood Valley 2
Waseca 1
Final
Time: 1:00 PM
@Red Lake Falls
Greenway/Nash-Kee 4
Red Lake Falls 3
Final
Time: 2:00 PM
Tartan 4
New Richmond 0
Final
Time: 2:00 PM
@Minnetonka
Andover 4
Roseau 3
Final
Time: 2:00 PM
@Two Harbors
Wadena-Deer Creek 5
North Shore 0
Final
Time: 2:00 PM
@Breckenridge
Bagley/Fosston 8
Breckenridge/Wahpeton 2
Final
Time: 2:00 PM
@Proctor
East Ridge 2
Proctor 0
Final
Time: 2:00 PM
@Detroit Lakes
Fergus Falls 4
Detroit Lakes 2
Final
Time: 2:00 PM
@Marshall
Waconia 9
Winona Cotter 1
Final
Time: 2:00 PM
@REA - Thief River Falls
St. Cloud Cathedral 3
Thief River Falls 2
Final
Time: 2:30 PM
@East Grand Forks
Delano 4
East Grand Forks 2
Final
Time: 3:00 PM
@Bloomington
Chaska 3
Duluth East 1
Final
Time: 3:00 PM
@Buffalo
Elk River/Zimmerman 7
Buffalo 3
Final
Time: 3:00 PM
@Hallock
Ely/Northeast Range 4
Kittson Central 8
Final
Time: 3:00 PM
@Isanti
Spring Lake Park 8
Cambridge-Isanti 1
Final
Time: 3:15 PM
@Tria Rink
Little Falls 5
Monticello 4
Final
Time: 3:15 PM
@Hastings
Minneapolis 2
Hastings 4
Final
Time: 4:00 PM
@Lindstrom
Coon Rapids 3
Chisago Lakes Area 9
Final
Time: 4:00 PM
@Marshall
Pine City Area 1
Marshall 3
Final
Time: 5:00 PM
@Rochester Rec Center
Roseville 7
Rochester John Marshall 2
Final
Time: 5:00 PM
@Plymouth
Maple Grove 5
Moorhead 2
Final
Time: 5:00 PM
@Simley
Dodge County 3
Minnehaha Academy 1
Final
Time: 5:15 PM
@Warroad
Mounds View 3
Warroad 4
Final
Time: 5:30 PM
@Woodbury
Mankato East/Loyola 2
Woodbury 5
Final
Time: 5:45 PM
@Tria Rink
Mahtomedi 6
Orono 1
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Rapids
Hibbing/Chisholm 0
Grand Rapids 11
Final
Time: 7:00 PM
@Southwest Christian
Anoka 1
Southwest Christian/Richfield 3
Final
Time: 7:00 PM
@Minnetonka
C-E-C 1
Minnetonka 5
Final
Time: 7:00 PM
@New Hope Arena
Irondale/St. Anthony 1
AC Wings 4
Final
Time: 7:00 PM
@Rogers
Lakeville South 3
Rogers 1
Final
Time: 7:00 PM
@Bloomington
St. Thomas Academy 4
Cretin-Derham Hall 3
Final
Time: 7:00 PM
@Simley
Park of Cottage Grove 5
Simley 3
Final
Time: 7:15 PM
@St. Cloud State
Bemidji 4
St. Cloud 1
Final
Time: 7:30 PM
@Plymouth
Edina 6
Wayzata 2
Final
Time: 7:45 PM
@Woodbury
Champlin Park 6
Duluth Denfeld 1
Final
Time: 8:00 PM
@Tria Rink
St. Paul Highland Park/Central 3
Two Rivers 1
Final