Time: 1:00 PM | |
@Proctor | |
Hermantown | 1 |
Proctor | 2 |
Final |
Time: 4:00 PM | |
@Trinity School | |
Hope Academy | 2 |
Trinity School | 3 |
Final |
Time: 4:00 PM | |
@Melrose | |
Walker-Hackensack-Akeley | 1 |
Melrose | 4 |
Final |
Time: 4:00 PM | |
@Lake City | |
Kasson-Mantorville | 5 |
Lake City | 1 |
Final |
Time: 4:15 PM | |
@Heritage Christian | |
Maranatha Christian | 2 |
Heritage Christian | 1 |
Final |
Time: 4:15 PM | |
@Walker Park | |
Brooklyn Center | 2 |
Chesterton Academy | 4 |
Final |
Time: 4:30 PM | |
@New Life Academy | |
Spectrum | 4 |
New Life Academy | 0 |
Final |
Time: 4:30 PM | |
@St. Paul Johnson | |
Cristo Rey Jesuit | 6 |
St. Paul Johnson | 1 |
Final |
Time: 4:30 PM | |
@Concordia Academy | |
Legacy Christian | 2 |
Concordia Academy | 1 |
Final |
Time: 4:30 PM | |
@Visitation | |
Hill-Murray | 5 |
Visitation | 0 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Eden Prairie | |
Waconia | 0 |
Eden Prairie | 1 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Stillwater | |
Lakeville North | 0 |
Stillwater Area | 2 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Park | |
St. Paul Highland Park | 0 |
Park of Cottage Grove | 2 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Rockford | |
Armstrong/Cooper | 2 |
Rockford | 0 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@St. Louis Park | |
Minneapolis South | 1 |
St. Louis Park | 9 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@North Branch | |
Duluth Denfeld | 1 |
North Branch | 0 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Simley | |
Burnsville | 0 |
Simley | 2 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Mankato Loyola | |
Fairmont Area | 3 |
Mankato Loyola/LCWM/St. Clair | 1 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Willmar | |
Sartell-St. Stephen | 3 |
Willmar | 0 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Winona Cotter | |
Caledonia | 1 |
Winona Cotter | 5 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Hopkins | |
St. Michael-Albertville | 0 |
Hopkins | 0 |
F/OT |
Time: 5:00 PM | |
@Little Falls | |
Alexandria | 3 |
Little Falls | 2 |
Final |
Time: 6:00 PM | |
@Bloomington Jefferson | |
Prior Lake | 1 |
Bloomington Jefferson | 2 |
Final |
Time: 6:00 PM | |
@LILA | |
PACT Charter | 2 |
Lakes International Language Academy | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Southwest MN State | |
Worthington | 0 |
Marshall | 8 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Stewartville | |
Cannon Falls | 0 |
Stewartville | 5 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Northfield | |
Mankato West | 7 |
Northfield | 2 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@St. Cloud Tech | |
Sauk Rapids-Rice | 0 |
St. Cloud Tech | 4 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Fergus Falls | |
Rocori | 0 |
Fergus Falls | 7 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Detroit Lakes | |
Bemidji | 9 |
Detroit Lakes | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Monticello | |
Watertown-Mayer | 2 |
Monticello | 4 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Chanhassen | |
Lakeville South | 0 |
Chanhassen | 5 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Pine Island | |
Rochester Lourdes | 3 |
Pine Island/Zumbrota-Mazeppa | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Minneapolis Washburn | |
Cretin-Derham Hall | 0 |
Minneapolis Washburn | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@White Bear Lake | |
Eagan | 2 |
White Bear Lake | 5 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Rosemount | |
East Ridge | 0 |
Rosemount | 2 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Benilde-St. Margaret's | |
Delano | 1 |
Benilde-St. Margaret's | 4 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Austin | |
Mankato East | 4 |
Austin | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@La Crescent | |
Dover-Eyota | 1 |
La Crescent-Hokah | 2 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Plainview-Elgin-Millville | |
St. Charles/L-A | 7 |
Plainview-Elgin-Millville | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Blake | |
Minnehaha Academy | 5 |
Blake | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Breck | |
Providence Academy | 2 |
Breck | 3 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@St. Croix Lutheran | |
St. Anthony Village | 0 |
St. Croix Lutheran | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Rochester Mayo | |
Faribault | 0 |
Rochester Mayo | 7 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Apple Valley | |
Irondale | 0 |
Apple Valley | 5 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Albert Lea | |
Owatonna | 5 |
Albert Lea | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Mayer Lutheran | |
Hutchinson | 6 |
Mayer Lutheran/Central | 2 |
Final |