Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Soccer (B) Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Soccer (B) Scores for Thursday, October 8, 2020
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
United Christian Academy0
Hiawatha Collegiate5
at -1FINAL
Twin Cities Academy/Great River0
Liberty Classical Academy2
at  Liberty Classical AcademyFINAL
Prairie Seeds Academy3
Hmong Academy1
at FINAL
Waseca2
Mankato Loyola/LCWM/St. Clair5
at  Mankato LoyolaFINAL
Mound Westonka1
Southwest Christian2
at  Southwest MN ChristianFINAL
Section 8A Boys Soccer
St. John's Prep (S10)0
Sauk Rapids-Rice (S7)4
at  Sauk RapidsFINAL
Section 8A Boys Soccer
Rocori (S9)2
Melrose (S8)1
at  MelroseF/OT
West Lutheran0
PACT4
at  PACT CharterFINAL
North Lakes Academy0
Spectrum5
at -1FINAL
Hibbing/Chisholm2
Duluth Marshall6
at  Duluth MarshallFINAL
Proctor0
C-E-C4
at  CloquetFINAL
Lakeville South1
Eagan2
at  EaganFINAL
Buffalo0
Wayzata7
at  WayzataFINAL
Edina4
Hopkins0
at  HopkinsFINAL
St. Michael-Albertville0
Minnetonka0
at  MinnetonkaFINAL
Holy Angels4
DeLaSalle0
at  DeLaSalleFINAL
Little Falls1
Zimmerman0
at  ZimmermanFINAL
Rockford2
Jordan0
at FINAL
Mesabi East Area4
Two Harbors1
at  Two HarborsFINAL
Minneapolis Edison3
Minneapolis South8
at  Minneapolis SouthFINAL
St. Anthony Village1
Columbia Heights0
at  Columbia HeightsFINAL
Lincoln International1
Minneapolis Roosevelt5
at  Minneapolis RooseveltFINAL
Winona2
Albert Lea0
at  Albert LeaFINAL
Waconia2
New Prague0
at  New PragueFINAL
Minneapolis Southwest2
Blake2
at  BlakeFINAL
Delano1
Hutchinson2
at  HutchinsonFINAL
Duluth Denfeld2
Grand Rapids3
at  Grand RapidsFINAL
Irondale1
Park of Cottage Grove6
at  Cottage GroveFINAL
Roseville3
White Bear Lake1
at  White Bear LakeFINAL
Willmar0
St. Cloud Tech1
at  St. Cloud TechFINAL
Brainerd2
Alexandria0
at  AlexandriaFINAL
Pelican Rapids1
East Grand Forks2
at  East Grand ForksFINAL
Rochester Lourdes1
Byron1
at  ByronFINAL
Kasson-Mantorville2
Triton/K-W/Hayfield2
at  Dodge CenterFINAL
Chanhassen3
St. Louis Park3
at  St. Louis ParkFINAL
Robbinsdale Cooper0
Bloomington Kennedy3
at  Bloomington KennedyFINAL
Bloomington Jefferson0
Benilde-St. Margaret's1
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
Click here to see what games are online or on the radio!
Copyright © 1998-2021 BKZ Sports
Minnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Tournament Brackets