Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Soccer (G) Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Soccer (G) Scores for Thursday, October 5, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Crookston0
Walker-Hackensack-Akeley/CL-B2
at  WalkerFINAL
TCAC Tournament - Group B
Chesterton Academy (B4)4
Brooklyn Center (B2)3
at  BlaineFINAL
TCAC Tournament - Group C
Hmong Academy (C4)2
Hope Academy (C3)1
at  BlaineFINAL
Spectrum2
PACT Charter0
at  PACT CharterFINAL
Legacy Christian1
St. Croix Prep4
at  St. Croix PrepFINAL
St. Croix Lutheran0
Visitation3
at  VisitationFINAL
Mesabi East Area0
Hibbing/Chisholm12
at  HibbingFINAL
Lake City3
Cannon Falls3
at  Cannon FallsF/OT
Proctor1
Duluth Marshall5
at  Duluth MarshallFINAL
Trinity School0
Maranatha Christian0
at  Noble Sports ParkF/OT
Chanhassen8
Richfield0
at  RichfieldFINAL
St. Louis Park2
Benilde-St. Margaret's3
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
Concordia Academy1
Fridley5
at  FridleyFINAL
Blake1
Orono1
at  OronoF/OT
Andover2
Maple Grove1
at  Maple GroveFINAL
Anoka3
Osseo0
at  OsseoFINAL
Totino-Grace6
Park Center0
at  Brooklyn ParkFINAL
Eden Prairie1
Edina2
at  Edina Braemar ParkFINAL
La Crescent-Hokah2
Winona Cotter2
at  Winona CotterF/OT
Melrose0
Little Falls3
at  Little FallsFINAL
Zimmerman0
St. John's Prep0
at  St. John's UniversityF/OT
Blaine0
Centennial1
at  CentennialFINAL
Robbinsdale Armstrong1
Irondale0
at  IrondaleFINAL
Bloomington Jefferson1
Bloomington Kennedy1
at  Bloomington KennedyF/OT
Elk River0
Champlin Park5
at  Champlin ParkFINAL
Woodbury6
Forest Lake1
at  Forest LakeFINAL
Northfield4
Red Wing0
at  Red WingFINAL
St. Michael-Albertville5
Big Lake3
at  Big LakeFINAL
Roseville0
East Ridge2
at  East RidgeFINAL
Coon Rapids1
Spring Lake Park2
at  Spring Lake ParkFINAL
TCAC Tournament - Group B
North Lakes Academy (B3)1
Schaeffer Academy (B1)7
at  BlaineFINAL
TCAC Tournament - Group C
Prairie Seeds Academy (C2)3
Hiawatha Collegiate (C1)6
at  BlaineFINAL
Waseca2
St. Peter1
at  St. PeterFINAL
Mankato Loyola/LCWM/St. Clair2
New Ulm1
at  New UlmF/OT
Caledonia0
Dover-Eyota2
at  EyotaFINAL
Tartan4
North St. Paul3
at  North St. PaulF/OT
Byron4
Stewartville0
at  StewartvilleFINAL
Minneapolis Southwest0
Minneapolis Washburn3
at  Minneapolis WashburnFINAL
Hopkins1
Minnetonka0
at  MinnetonkaFINAL
St. Charles/L-A0
Plainview-Elgin-Millville2
at  PlainviewFINAL
Park of Cottage Grove0
White Bear Lake3
at  White Bear LakeFINAL
Pine Island/Zumbrota-Mazeppa0
Rochester Lourdes6
at  Rochester LourdesFINAL
Breck1
Holy Family Catholic2
at  VictoriaFINAL
Hutchinson0
Providence Academy4
at  Providence AcademyFINAL
Minnehaha Academy2
St. Agnes0
at  St. PaulFINAL
Mounds View1
Cretin-Derham Hall0
at  Cretin-Derham HallFINAL
South St. Paul7
St. Paul Highland Park1
at  Highland ParkFINAL
Detroit Lakes1
Bemidji2
at  BemidjiFINAL
Waconia2
Chaska0
at  ChaskaFINAL
Rosemount5
Burnsville5
at  BurnsvilleF/OT
Becker1
St. Cloud Cathedral0
at  St. Cloud-WhitneyFINAL
Rogers2
Cambridge-Isanti0
at  CambridgeFINAL
Sauk Rapids-Rice4
St. Cloud Apollo1
at  St. Cloud ApolloFINAL
Fergus Falls1
Brainerd9
at  BrainerdFINAL
Rocori0
Sartell-St. Stephen7
at  SartellFINAL
Eagan6
Farmington0
at  FarmingtonFINAL
St. Francis3
Buffalo4
at  BuffaloFINAL
Willmar1
St. Cloud Tech2
at  St. Cloud TechFINAL
Stillwater Area0
Lakeville North0
at  Lakeville NorthFINAL
Hill-Murray7
Simley0
at  SimleyFINAL
North Branch2
Chisago Lakes Area1
at  LindstromFINAL
Mankato West6
Faribault1
at  FaribaultFINAL
Worthington0
Glencoe-Silver Lake1
at  GlencoeFINAL
Jordan0
Fairmont Area4
at  FairmontFINAL
Lakeville South1
Shakopee0
at  ShakopeeFINAL
Princeton3
Monticello2
at  MonticelloFINAL
Rochester Mayo2
Winona1
at  WinonaFINAL
Esko0
Cloquet/Carlton6
at  CloquetFINAL
Duluth Denfeld1
Grand Rapids0
at  Grand RapidsFINAL
Rochester John Marshall1
Rochester Century0
at  Rochester CenturyFINAL
Mankato East0
Owatonna7
at  OwatonnaFINAL
Mahtomedi11
Hastings0
at  HastingsFINAL
Apple Valley0
Prior Lake4
at  Prior LakeFINAL
Heritage Christian2
New Life Academy0
at  BielenbergFINAL
Click here to see what games are online or on the radio!
Copyright © 1998-2021 BKZ Sports
Minnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Tournament Brackets