Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Wrestling Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Wrestling Scores for Friday, February 17, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Class AAA - Section 7 Wrestling
Champlin Park (9)42
Andover (8)22
at  Forest LakeFINAL
Class AAA - Section 7 Wrestling
Forest Lake (3)53
Blaine (6)18
at  Forest LakeFINAL
Class AAA - Section 7 Wrestling
St. Francis (2)49
Elk River (7)19
at  Forest LakeFINAL
Class AAA - Section 7 Wrestling
Cambridge-Isanti (4)45
Coon Rapids (5)21
at  Forest LakeFINAL
Class AAA - Section 7 Wrestling
Anoka (1)82
Champlin Park (9)0
at  Forest LakeFINAL
Class AAA - Section 3 Wrestling
Hastings (1)84
St. Paul Harding (9)0
at  HastingsFINAL
Class AAA - Section 3 Wrestling
East Ridge (4)44
Park of Cottage Grove (5)36
at  HastingsFINAL
Class AAA - Section 3 Wrestling
Eagan (2)76
Cretin-Derham Hall (7)3
at  HastingsFINAL
Class AAA - Section 3 Wrestling
Woodbury (3)62
Tartan (6)7
at  HastingsFINAL
Class AAA - Section 2 Wrestling
Prior Lake (3)72
Rosemount (6)9
at  RosemountFINAL
Class AAA - Section 2 Wrestling
Apple Valley (2)81
Burnsville (7)0
at  RosemountFINAL
Class AAA - Section 2 Wrestling
Eastview (5)34
Lakeville North (4)30
at  RosemountFINAL
Class AAA - Section 2 Wrestling
Shakopee (1)84
Bloomington Jefferson (8)0
at  RosemountFINAL
Class AAA - Section 4 Wrestling
Mounds View (3)60
North St. Paul (6)23
at  North St. PaulFINAL
Class AAA - Section 4 Wrestling
Stillwater Area (2)76
Spring Lake Park (7)5
at  North St. PaulFINAL
Class AAA - Section 4 Wrestling
White Bear Lake (4)55
Roseville (5)19
at  North St. PaulFINAL
Class AAA - Section 4 Wrestling
Centennial (1)73
Irondale (8)6
at  North St. PaulFINAL
Class AAA - Section 6 Wrestling
Minneapolis Washburn (8)55
Minneapolis Southwest (9)20
at  MoundFINAL
Class AA - Section 7 Wrestling
Grand Rapids (N2)50
Mora (S1)9
at  PrincetonFINAL
Class AA - Section 7 Wrestling
Princeton (S3)43
Hibbing (N1)20
at  PrincetonFINAL
Class AAA - Section 6 Wrestling
Eden Prairie (3)54
Hopkins (6)27
at  MoundFINAL
Class AAA - Section 6 Wrestling
Mound Westonka (2)54
Edina (7)15
at  MoundFINAL
Class AAA - Section 6 Wrestling
Minnetonka (4)57
Minneapolis South (5)18
at  MoundFINAL
Class AAA - Section 6 Wrestling
Chaska/Chanhassen (1)47
Minneapolis Washburn (8)31
at  MoundFINAL
Class A - Section 6 Wrestling
Staples-Motley (2)36
Barnesville (3)30
at  BreckenridgeFINAL
Class A - Section 6 Wrestling
West Central Area/Ashby/Brandon-Evansville (1)69
New York Mills (4)6
at  BreckenridgeFINAL
Class A - Section 5 Wrestling
Belgrade-Brooten-Elrosa (2)32
Paynesville Area (3)31
at  HoldingfordFINAL
Class A - Section 5 Wrestling
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (1)34
LP-GE/Browerville (4)33
at  HoldingfordFINAL
Class AAA - Section 7 Wrestling
St. Francis (2)38
Forest Lake (3)27
at  Forest LakeFINAL
Class AAA - Section 7 Wrestling
Anoka (1)51
Cambridge-Isanti (4)16
at  Forest LakeFINAL
Class AAA - Section 4 Wrestling
Stillwater Area (2)38
Mounds View (3)31
at  North St. PaulFINAL
Class AAA - Section 4 Wrestling
Centennial (1)40
White Bear Lake (4)34
at  North St. PaulFINAL
Class AAA - Section 3 Wrestling
Hastings (1)62
East Ridge (4)10
at  HastingsFINAL
Class AAA - Section 3 Wrestling
Eagan (2)43
Woodbury (3)24
at  HastingsFINAL
Class AAA - Section 2 Wrestling
Apple Valley (2)48
Prior Lake (3)9
at  RosemountFINAL
Class AAA - Section 2 Wrestling
Shakopee (1)56
Eastview (5)18
at  RosemountFINAL
Class AA - Section 7 Wrestling
Grand Rapids (N2)48
Princeton (S3)18
at  PrincetonFINAL
Class AAA - Section 6 Wrestling
Mound Westonka (2)37
Eden Prairie (3)33
at  MoundFINAL
Class AAA - Section 6 Wrestling
Minnetonka (4)43
Chaska/Chanhassen (1)29
at  MoundFINAL
Class AAA - Section 4 Wrestling
Stillwater Area (2)47
Centennial (1)23
at  North St. PaulFINAL
Class A - Section 6 Wrestling
West Central Area/Ashby/Brandon-Evansville (1)43
Staples-Motley (2)28
at  BreckenridgeFINAL
Class A - Section 5 Wrestling
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (1)43
Belgrade-Brooten-Elrosa (2)23
at  HoldingfordFINAL
Class AAA - Section 7 Wrestling
Anoka (1)37
St. Francis (2)21
at  Forest LakeFINAL
Class AAA - Section 3 Wrestling
Hastings (1)40
Eagan (2)15
at  HastingsFINAL
Class AAA - Section 2 Wrestling
Apple Valley (2)28
Shakopee (1)19
at  RosemountFINAL
Class AAA - Section 6 Wrestling
Minnetonka (4)43
Mound Westonka (2)26
at  MoundFINAL
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2017 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |