Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Wrestling Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Wrestling Scores for Thursday, February 9, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Marshall/Lakeview66
BOLD10
at  MinneotaFINAL
Minneota74
BOLD0
at  MinneotaFINAL
Minneota39
Marshall/Lakeview15
at  MinneotaFINAL
Kasson-Mantorville75
Cannon Falls0
at  ZumbrotaFINAL
Zumbrota-Mazeppa63
Cannon Falls9
at  ZumbrotaFINAL
Kasson-Mantorville53
Zumbrota-Mazeppa9
at  ZumbrotaFINAL
Hutchinson49
Canby15
at  GlencoeFINAL
Rush City/Braham46
Chisago Lakes Area30
at  GlencoeFINAL
Canby58
Glencoe-Silver Lake/Lester Prairie15
at  GlencoeFINAL
Tri-City / Cleveland43
Hutchinson30
at  GlencoeFINAL
Hutchinson49
Glencoe-Silver Lake/Lester Prairie24
at  GlencoeFINAL
Tri-City / Cleveland63
Glencoe-Silver Lake/Lester Prairie10
at  GlencoeFINAL
Deer River54
Nashwauk-Keewatin/Greenway18
at  OnamiaFINAL
Deer River56
Virginia Area15
at  OnamiaFINAL
Deer River46
Mille Lacs33
at  IsleFINAL
Virginia Area50
Nashwauk-Keewatin/Greenway18
at  OnamiaFINAL
Mille Lacs48
Nashwauk-Keewatin/Greenway27
at  IsleFINAL
Mille Lacs42
Virginia Area34
at  IsleFINAL
Eagan55
Northfield12
at  ShakopeeFINAL
Eagan58
Park of Cottage Grove15
at  ShakopeeFINAL
Mankato West43
New Ulm30
at  Mankato WestFINAL
Northfield47
Park of Cottage Grove23
at  EaganFINAL
Benilde-St. Margaret's37
Columbia Heights36
at  Minneapolis EdisonFINAL
Benilde-St. Margaret's41
Minneapolis Edison24
at  Minneapolis EdisonFINAL
Princeton52
Monticello25
at  HoldingfordFINAL
LP-GE/Browerville52
Eden Valley-Watkins32
at  HoldingfordFINAL
Holdingford42
Eden Valley-Watkins21
at  HoldingfordFINAL
LP-GE/Browerville78
Howard Lake-Waverly-Winsted3
at  HoldingfordFINAL
Holdingford48
Howard Lake-Waverly-Winsted18
at  HoldingfordFINAL
LP-GE/Browerville57
Holdingford22
at  HoldingfordFINAL
Fosston/Bagley57
Mahnomen/Waubun21
at  Park Rapidsf
Park Rapids Area52
Fosston/Bagley24
at  Park RapidsFINAL
Park Rapids Area70
Mahnomen/Waubun10
at  Park RapidsFINAL
Willmar39
Little Falls27
at  SartellFINAL
Sartell-St. Stephen41
Little Falls36
at  SartellFINAL
Willmar44
Sartell-St. Stephen28
at  SartellFINAL
Columbia Heights42
Minneapolis Edison30
at  Minneapolis EdisonFINAL
West Central Area/Ashby/Brandon-Evansville35
Ottertail Central31
at  BarrettFINAL
Fairmont/Martin County West40
St. James Area24
at  FairmontFINAL
Tracy-Milroy-Balaton\Westbrook-Walnut-Grove54
Adrian Area19
at  TracyFINAL
Albert Lea Area47
Rochester Mayo22
at  Rochester MayoFINAL
Apple Valley50
Prior Lake12
at  Prior LakeFINAL
Mankato West38
Austin31
at  Mankato WestFINAL
Belgrade-Brooten-Elrosa63
Minnewaska Area10
at  GlenwoodFINAL
Grand Rapids33
Blackduck/Cass Lake-Bena32
at  Grand RapidsFINAL
Brooklyn Center/Concordia Acad45
Minneapolis Roosevelt30
at  Minneapolis RooseveltFINAL
Lewiston-Altura/Rushford-Peterson45
Caledonia36
at  LewistonFINAL
Centennial40
Mounds View36
at  Mounds ViewFINAL
East Ridge36
Chaska/Chanhassen31
at  East RidgeFINAL
New Ulm48
Austin33
at  Mankato WestFINAL
Eastview69
Burnsville9
at  BurnsvilleFINAL
Elk River37
Annandale-Maple Lake28
at  AnnandaleFINAL
Owatonna40
Faribault19
at  OwatonnaFINAL
Chatfield66
FCLMC18
at  ChatfieldFINAL
St. Michael-Albertville49
Foley15
at  St. Michael-AlbertvilleFINAL
Detroit Lakes38
Frazee27
at  Detroit LakesFINAL
Thief River Falls39
Badger/Greenbush-Middle River28
at  Thief River FallsFINAL
Rochester John Marshall48
Mankato East31
at  Rochester John MarshallFINAL
Maple Grove43
Osseo25
at  OsseoFINAL
Dassel-Cokato41
Mora36
at  CokatoFINAL
New London-Spicer34
Kimball Area30
at  KimballFINAL
New Richland-H-E-G36
Medford32
at  MedfordFINAL
Tartan55
North St. Paul19
at  TartanFINAL
Paynesville Area37
Sauk Centre/Melrose28
at  Sauk CentreFINAL
Breckenridge37
Pelican Rapids34
at  BreckenridgeFINAL
Pequot Lakes/Pine River-Backus39
Aitkin30
at  AitkinFINAL
Goodhue55
Pine Island24
at  GoodhueFINAL
Plainview-Elgin-Millville41
GMLOKS25
at  Grand MeadowFINAL
Lakeville North71
Rosemount9
at  Lakeville NorthFINAL
Dover-Eyota48
St. Charles26
at  EyotaFINAL
Alexandria51
St. Cloud Apollo15
at  AlexandriaFINAL
St. Cloud Tech39
Brainerd/Pillager30
at  BrainerdFINAL
Mahtomedi60
St. Thomas Academy21
at  MahtomediFINAL
Simley28
Hastings24
at  HastingsFINAL
South St. Paul37
Henry Sibley21
at  Henry SibleyFINAL
Kenyon-Wanamingo78
Triton0
at  KenyonFINAL
United North Central38
Staples-Motley33
at  StaplesFINAL
Maple River53
United South Central22
at  MapletonFINAL
Wabasha-Kellogg65
La Crescent9
at  La CrescentFINAL
St. Paul Washington37
Roseville31
at  RosevilleFINAL
Westfield51
WEM/JWP26
at  Blooming PrairieFINAL
Winona/Winona Cotter49
Rochester Century30
at  Rochester CenturyFINAL
Rogers57
Zimmerman15
at  RogersFINAL
Brooklyn Center/Concordia Acad46
St. Paul Humboldt31
at  RogersFINAL
Sartell-St. Stephen58
Fergus Falls24
at  SartellFINAL
Scott West38
Bloomington Kennedy22
at  Belle PlaineFINAL
St. Paul Humboldt35
Minneapolis Roosevelt30
at  Minneapolis RooseveltFINAL
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo43
Atwater-Cosmos-Grove City30
at  Grove CityFINAL
Sibley East26
Rocori22
at  Cold SpringFINAL
Tartan63
St. Paul Harding19
at  TartanFINAL
North St. Paul54
St. Paul Harding23
at  TartanFINAL
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2017 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login | Tournament Brackets
CraigOlsonSports | LakesAreaSports | PheasantCountry | SportsCow | Vikingland