Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Wrestling Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Wrestling Scores for Friday, February 3, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Thief River Falls192.5
Blackduck/Cass Lake-Bena186.5
Staples-Motley155
Deer River127
Nashwauk-Keewatin/Greenway117.5
Fosston/Bagley102
Virginia Area89
Crosby-Ironton88.5
Walker-Hackensack-Akeley/Nevis80
International Falls15
at  WalkerFINAL
Westfield63
BOLD14
at  MadeliaFINAL
Westfield48
New Ulm30
at  MadeliaFINAL
Westfield60
Madelia/Truman/Martin Luther15
at  MadeliaFINAL
Hastings75
Minneapolis Southwest0
at  Minneapolis SouthwestFINAL
BOLD46
Madelia/Truman/Martin Luther13
at  MadeliaFINAL
New Ulm45
Madelia/Truman/Martin Luther18
at  MadeliaFINAL
Chaska/Chanhassen42
St. Thomas Academy33
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
Chaska/Chanhassen74
Benilde-St. Margaret's6
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
St. Thomas Academy60
Benilde-St. Margaret's24
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
Dassel-Cokato48
St. Agnes27
at  NorwoodFINAL
Dassel-Cokato35
Norwood-Young America34
at  NorwoodFINAL
Norwood-Young America52
St. Agnes27
at  NorwoodFINAL
Fairmont/Martin County West44
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo33
at  LuverneFINAL
Hastings65
Edina15
at  Minneapolis SouthwestFINAL
Luverne40
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo29
at  LuverneFINAL
Wabasso/Red Rock Central36
Fairmont/Martin County West35
at  LuverneFINAL
Fairmont/Martin County West50
Luverne14
at  LuverneFINAL
Glencoe-Silver Lake/Lester Prairie42
Eden Valley-Watkins22
at  Howard LakeFINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted30
Eden Valley-Watkins27
at  Howard LakeFINAL
Glencoe-Silver Lake/Lester Prairie54
Howard Lake-Waverly-Winsted12
at  Howard LakeFINAL
St. Michael-Albertville61
Frazee18
at  PerhamFINAL
Perham34
Frazee21
at  PerhamFINAL
St. Michael-Albertville39
Perham27
at  PerhamFINAL
Lake City51
La Crescent18
at  Fillmore CentralFINAL
La Crescent52
FCLMC30
at  Fillmore CentralFINAL
Lake City54
FCLMC24
at  Fillmore CentralFINAL
St. Peter34
Maple River27
at  LeSueurFINAL
LeSueur-Henderson38
Maple River28
at  LeSueurFINAL
LeSueur-Henderson41
St. Peter26
at  LeSueurFINAL
Woodbury64
North St. Paul25
at  White Bear LakeFINAL
White Bear Lake63
North St. Paul12
at  White Bear LakeFINAL
Woodbury54
Tartan21
at  White Bear LakeFINAL
White Bear Lake44
Tartan21
at  White Bear LakeFINAL
Woodbury47
White Bear Lake31
at  White Bear LakeFINAL
Watertown Mayer/ Mayer Luth.53
Waseca17
at  WaconiaFINAL
Waconia72
Waseca6
at  WaconiaFINAL
Waconia66
Watertown Mayer/ Mayer Luth.3
at  WaconiaFINAL
Mora66
Proctor/Hermantown11
at  WaconiaFINAL
Mille Lacs48
Proctor/Hermantown12
at  IsleFINAL
Pequot Lakes/Pine River-Backus60
Roseau24
at  Fergus FallsFINAL
Pequot Lakes/Pine River-Backus37
Sauk Centre/Melrose30
at  Fergus FallsFINAL
Pequot Lakes/Pine River-Backus60
Fergus Falls24
at  Fergus FallsFINAL
Sauk Centre/Melrose46
Roseau31
at  Fergus FallsFINAL
Roseau45
Fergus Falls36
at  Fergus FallsFINAL
Sauk Centre/Melrose68
Fergus Falls10
at  Fergus FallsFINAL
Delano55
Albany12
at  DelanoFINAL
Monticello57
Zimmerman24
at  MonticelloFINAL
Scott West28
Prior Lake25
at  Belle PlaineFINAL
St. Thomas Academy39
St. Paul Harding35
at  Belle PlaineFINAL
Benilde-St. Margaret's33
St. Paul Harding30
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
Hastings54
Mound Westonka25
at  Minneapolis SouthwestFINAL
Edina48
Minneapolis Southwest32
at  Minneapolis SouthwestFINAL
Cambridge-Isanti37
Big Lake30
at  CambridgeFINAL
Paynesville Area39
Osakis32
at  PaynesvilleFINAL
Caledonia37
Chatfield35
at  CaledoniaFINAL
Robbinsdale Armstrong39
Robbinsdale Cooper21
at  Robbinsdale ArmstrongFINAL
Foley50
Milaca/Faith Christian16
at  MilacaFINAL
Dover-Eyota42
GMLOKS33
at  EyotaFINAL
Wabasso/Red Rock Central55
Luverne17
at  LuverneFINAL
Plainview-Elgin-Millville48
Lewiston-Altura/Rushford-Peterson22
at  PlainviewFINAL
Bemidji28
Moorhead27
at  BemidjiFINAL
Mora51
Mille Lacs30
at  IsleFINAL
Mound Westonka63
Minneapolis Southwest4
at  Minneapolis SouthwestFINAL
Rush City/Braham48
Ogilvie36
at  Rush CityFINAL
Kasson-Mantorville51
Owatonna9
at  KassonFINAL
Pipestone Area39
Canby30
at  CanbyFINAL
Stillwater Area47
Roseville30
at  RosevilleFINAL
Fridley60
Trinity School16
at  FridleyFINAL
Wabasha-Kellogg37
St. Charles31
at  St. CharlesFINAL
Windom/Mountain Lake45
Jackson County Central18
at  JacksonFINAL
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2017 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |