Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Wrestling Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Wrestling Scores for Thursday, February 2, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Atwater-Cosmos-Grove City45
Holdingford19
at  PierzFINAL
Adrian Area42
Dell Rapids SD34
at McCook Central SDFINAL
Adrian Area30
at McCook Central SDFINAL
Adrian Area15
at TBAFINAL
New Ulm27
at  New UlmFINAL
New Ulm36
Fulda/Murray County Central9
at  New UlmFINAL
Windom/Mountain Lake49
New Ulm19
at  New UlmFINAL
Windom/Mountain Lake30
at  New UlmFINAL
Belgrade-Brooten-Elrosa40
Royalton/Upsala21
at  RoyaltonFINAL
West Central Area/Ashby/Brandon-Evansville53
Royalton/Upsala15
at  RoyaltonFINAL
Pierz49
Atwater-Cosmos-Grove City13
at  PierzFINAL
Pierz69
Holdingford9
at  PierzFINAL
Champlin Park42
Benilde-St. Margaret's35
at  BlaineFINAL
Windom/Mountain Lake60
Fulda/Murray County Central9
at  New UlmFINAL
Blaine79
Benilde-St. Margaret's0
at  BlaineFINAL
Blaine65
Champlin Park9
at  BlaineFINAL
Detroit Lakes54
Fosston/Bagley21
at  Thief River FallsFINAL
Detroit Lakes43
Thief River Falls27
at  Thief River FallsFINAL
Thief River Falls49
Fosston/Bagley25
at  Thief River FallsFINAL
Foley73
Orono6
at  New PragueFINAL
Foley35
New Prague28
at  New PragueFINAL
New Prague74
Orono6
at  New PragueFINAL
Edina58
Howard Lake-Waverly-Winsted9
at  MoundFINAL
Mound Westonka51
Edina21
at  MoundFINAL
Pine Island54
Cannon Falls21
at  Cannon FallsFINAL
St. Agnes54
Ogilvie23
at  Cannon FallsFINAL
Litchfield46
Zimmerman18
at  BeckerFINAL
Litchfield49
Becker22
at  BeckerFINAL
Becker61
Zimmerman15
at  BeckerFINAL
Glencoe-Silver Lake/Lester Prairie42
Edina27
at  MoundFINAL
Minneapolis Washburn56
Minneapolis Henry21
at  Minneapolis SouthFINAL
Minneapolis South51
Minneapolis Henry27
at  Minneapolis SouthFINAL
Minneapolis South48
Minneapolis Washburn33
at  Minneapolis SouthFINAL
Brooklyn Center/Concordia Acad55
Minneapolis Edison21
at  Minnehaha AcademyFINAL
Breckenridge37
Minnewaska Area36
at  BreckenridgeFINAL
Breckenridge40
Ortonville35
at  BreckenridgeFINAL
Minnehaha/DeLaSalle54
Minneapolis Edison20
at  Minnehaha AcademyFINAL
Princeton34
Rogers32
at  Maple GroveFINAL
Maple Grove60
Park Center3
at  Maple GroveFINAL
Maple Grove39
Roseville32
at  Maple GroveFINAL
Ogilvie64
Minneapolis North12
at  Maple GroveFINAL
Spectrum39
Minneapolis North24
at  SpectrumFINAL
St. Charles40
Winona/Winona Cotter36
at  WinonaFINAL
Rochester John Marshall43
St. Charles33
at  WinonaFINAL
Annandale-Maple Lake46
Holdingford33
at  WinonaFINAL
Pierz60
Annandale-Maple Lake12
at  PierzFINAL
Atwater-Cosmos-Grove City40
Annandale-Maple Lake30
at  PierzFINAL
Osakis45
United North Central27
at  OsakisFINAL
Sibley East47
Waseca18
at  WasecaFINAL
Dassel-Cokato43
St. Cloud Apollo29
at  St. Cloud ApolloFINAL
Mahtomedi63
Spring Lake Park5
at  Spring Lake ParkFINAL
Richfield43
St. Paul Harding19
at  Spring Lake ParkFINAL
Dassel-Cokato42
Sartell-St. Stephen31
at  Spring Lake ParkFINAL
Lake City39
Stewartville30
at  Lake CityFINAL
Albert Lea Area57
Austin21
at  AustinFINAL
Willmar51
Alexandria9
at  WillmarFINAL
Centennial65
Andover18
at  CentennialFINAL
Osseo61
Robbinsdale Armstrong14
at  OsseoFINAL
Moorhead43
Barnesville18
at  MoorheadFINAL
Bemidji44
Pequot Lakes/Pine River-Backus24
at  Pequot LakesFINAL
Blue Earth Area55
Lake Crystal-Wellcome Memorial Area21
at  BlaineFINAL
Worthington37
Brandon Valley SD27
at  WorthingtonFINAL
Mound Westonka44
Howard Lake-Waverly-Winsted3
at  MoundFINAL
Tracy-Milroy-Balaton\Westbrook-Walnut-Grove46
BOLD24
at  TracyFINAL
MAHACA42
Border West33
at  MorrisFINAL
Brooklyn Center/Concordia Acad40
Minnehaha/DeLaSalle34
at  Minnehaha AcademyFINAL
Prior Lake80
Burnsville0
at  Prior LakeFINAL
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo49
Redwood-River Valley24
at  Redwood FallsFINAL
Apple Valley52
Eagan15
at  Apple ValleyFINAL
East Ridge45
Cretin-Derham Hall30
at  Cretin-Derham HallFINAL
Coon Rapids51
Elk River24
at  Coon RapidsFINAL
Mahnomen/Waubun42
Fertile-Beltrami18
at  MahnomenFINAL
Kasson-Mantorville56
Goodhue9
at  KassonFINAL
Hastings39
South St. Paul17
at  South St. PaulFINAL
Minnetonka59
Hopkins12
at  MinnetonkaFINAL
Roseville51
Park Center12
at  Maple GroveFINAL
Kenyon-Wanamingo50
Byron15
at  ByronFINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg65
Benson6
at  BensonFINAL
Lakeville North37
Lakeville South36
at  Lakeville SouthFINAL
LP-GE/Browerville33
Osakis29
at  OsakisFINAL
Northfield51
Mankato East18
at  NorthfieldFINAL
Maple River75
Medford4
at  MapletonFINAL
Forest Lake42
Mounds View33
at  Forest LakeFINAL
Westfield52
New Richland-H-E-G18
at  Blooming PrairieFINAL
Mound Westonka42
Glencoe-Silver Lake/Lester Prairie24
at  MoundFINAL
Buffalo42
Chisago Lakes Area34
at  LindstromFINAL
Park Rapids Area49
New York Mills18
at  Park RapidsFINAL
Norwood-Young America54
Kimball Area21
at  KimballFINAL
Shakopee62
Park of Cottage Grove3
at  ShakopeeFINAL
Paynesville Area43
New London-Spicer30
at  New LondonFINAL
Bloomington Kennedy52
St. Paul Harding10
at  Bloomington KennedyFINAL
Bloomington Kennedy63
Richfield18
at  Bloomington KennedyFINAL
Faribault59
Rochester Century14
at  FaribaultFINAL
Rochester John Marshall42
Winona/Winona Cotter32
at  WinonaFINAL
Rochester Mayo40
Mankato West32
at  Mankato WestFINAL
Eastview71
Rosemount6
at  EastviewFINAL
St. Agnes54
Spectrum27
at  SpectrumFINAL
St. Croix Lutheran45
Columbia Heights36
at  Columbia HeightsFINAL
Marshall/Lakeview57
St. James Area15
at  MarshallFINAL
Sartell-St. Stephen63
St. Cloud Apollo18
at  St. Cloud ApolloFINAL
Rocori40
Sauk Rapids-Rice28
at  Cold SpringFINAL
Simley66
Tartan9
at  SimleyFINAL
Totino-Grace55
Spring Lake Park22
at  Spring Lake ParkFINAL
WEM/JWP39
United South Central33
at  WatervilleFINAL
Waconia48
St. Peter12
at  St. PeterFINAL
Scott West43
Waverly-Shell Rock IA22
at  Belle PlaineFINAL
Wayzata57
Eden Prairie21
at  Eden PrairieFINAL
Zumbrota-Mazeppa61
Triton3
at  Dodge CenterFINAL
Becker30
Mora24
at  BeckerFINAL
Waseca50
St. Clair/Mankato Loyola11
at  WasecaFINAL
Mahtomedi75
Minneapolis Roosevelt0
at  WasecaFINAL
Totino-Grace68
Minneapolis Roosevelt12
at  WasecaFINAL
United Clay-Becker48
Walker-Hackensack-Akeley/Nevis27
at  WalkerFINAL
Ogilvie47
Spectrum22
at  SpectrumFINAL
Fulda/Murray County Central6
at  SpectrumFINAL
Spring Lake Park42
Minneapolis Roosevelt30
at  Spring Lake ParkFINAL
St. Francis37
St. Michael-Albertville29
at  St. FrancisFINAL
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2017 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |