Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Wrestling Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Wrestling Scores for Thursday, December 22, 2016
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Foley56
Aitkin6
at  BemidjiFINAL
Simley54
Aitkin17
at  BemidjiFINAL
Bemidji54
Aitkin16
at  BemidjiFINAL
Simley32
Foley31
at  BemidjiFINAL
Foley49
Bemidji9
at  BemidjiFINAL
Simley56
Bemidji18
at  BemidjiFINAL
Annandale-Maple Lake46
Dassel-Cokato23
at  RockfordFINAL
Annandale-Maple Lake51
Glencoe-Silver Lake/Lester Prairie23
at  RockfordFINAL
Bloomington Kennedy53
Lakeville South16
at  Maple GroveFINAL
Columbia Heights51
Irondale24
at  Robbinsdale ArmstrongFINAL
Robbinsdale Armstrong45
Columbia Heights30
at  Robbinsdale ArmstrongFINAL
Minneapolis Roosevelt54
Irondale24
at  Robbinsdale ArmstrongFINAL
Delano51
Henry Sibley20
at  OronoFINAL
Henry Sibley63
Orono9
at  OronoFINAL
Delano67
Orono9
at  OronoFINAL
Blackduck/Cass Lake-Bena54
Mahnomen/Waubun0
at  WalkerFINAL
Blackduck/Cass Lake-Bena49
Walker-Hackensack-Akeley/Nevis7
at  WalkerFINAL
Walker-Hackensack-Akeley/Nevis48
Mahnomen/Waubun22
at  WalkerFINAL
New Prague33
Blue Earth Area31
at  LeSueurFINAL
Blue Earth Area41
LeSueur-Henderson30
at  LeSueurFINAL
New Prague47
LeSueur-Henderson29
at  LeSueurFINAL
Moorhead43
Brainerd/Pillager34
at  Sauk RapidsFINAL
Brainerd/Pillager47
Sauk Rapids-Rice21
at  Sauk RapidsFINAL
Moorhead51
Sauk Rapids-Rice19
at  Sauk RapidsFINAL
Columbia Heights38
Minneapolis Roosevelt36
at  Robbinsdale ArmstrongFINAL
Farmington73
Burnsville6
at  EaganFINAL
Eagan73
Burnsville3
at  EaganFINAL
Eagan55
Farmington8
at  EaganFINAL
South St. Paul77
Champlin Park6
at  TartanFINAL
Tartan60
Champlin Park19
at  TartanFINAL
South St. Paul57
Tartan12
at  TartanFINAL
Pierz37
Detroit Lakes30
at  Pequot LakesFINAL
Detroit Lakes48
Pequot Lakes/Pine River-Backus24
at  Pequot LakesFINAL
Pierz63
Pequot Lakes/Pine River-Backus12
at  Pequot LakesFINAL
Robbinsdale Armstrong48
Minneapolis Roosevelt30
at  Robbinsdale ArmstrongFINAL
Zumbrota-Mazeppa44
Dover-Eyota16
at  ZumbrotaFINAL
Ortonville42
Minnewaska Area18
at  BarrettFINAL
Lake City54
Lake Crystal-Wellcome Memorial Area27
at  KenyonFINAL
Kenyon-Wanamingo69
Lake City0
at  KenyonFINAL
Kenyon-Wanamingo77
Lake Crystal-Wellcome Memorial Area0
at  KenyonFINAL
Litchfield51
Mound Westonka21
at  WatertownFINAL
Plainview-Elgin-Millville69
Triton10
at  KenyonFINAL
Litchfield43
Watertown Mayer/ Mayer Luth.28
at  WatertownFINAL
Mound Westonka39
New London-Spicer36
at  WatertownFINAL
Watertown Mayer/ Mayer Luth.72
New London-Spicer6
at  WatertownFINAL
St. Peter66
Madelia/Truman/Martin Luther9
at  New UlmFINAL
Tracy-Milroy-Balaton\Westbrook-Walnut-Grove66
Madelia/Truman/Martin Luther9
at  New UlmFINAL
New Ulm60
Madelia/Truman/Martin Luther16
at  New UlmFINAL
St. Peter34
Tracy-Milroy-Balaton\Westbrook-Walnut-Grove28
at  New UlmFINAL
St. Peter48
New Ulm9
at  New UlmFINAL
Tracy-Milroy-Balaton\Westbrook-Walnut-Grove47
New Ulm25
at  New UlmFINAL
Royalton/Upsala65
Ogilvie18
at  KimballFINAL
Kimball Area44
Ogilvie22
at  KimballFINAL
Royalton/Upsala55
Kimball Area18
at  KimballFINAL
Osakis50
Minnewaska Area30
at  BarrettFINAL
West Central Area/Ashby/Brandon-Evansville54
Minnewaska Area21
at  BarrettFINAL
Osakis51
Ortonville24
at  BarrettFINAL
West Central Area/Ashby/Brandon-Evansville63
Ortonville15
at  BarrettFINAL
West Central Area/Ashby/Brandon-Evansville50
Osakis18
at  BarrettFINAL
Robbinsdale Armstrong44
Irondale24
at  Robbinsdale ArmstrongFINAL
Faribault48
WEM/JWP22
at  FaribaultFINAL
GMLOKS43
WEM/JWP36
at  FaribaultFINAL
Dover-Eyota43
Stewartville33
at  ZumbrotaFINAL
Zumbrota-Mazeppa57
Stewartville16
at  ZumbrotaFINAL
Canby43
Adrian Area33
at  CanbyFINAL
Belgrade-Brooten-Elrosa47
Sauk Centre/Melrose16
at  Sauk CentreFINAL
Bloomington Kennedy59
Maple Grove18
at  Maple GroveFINAL
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo48
BOLD21
at  OliviaFINAL
Paynesville Area51
Eden Valley-Watkins18
at  PaynesvilleFINAL
Hibbing34
Nashwauk-Keewatin/Greenway10
at  NashwaukFINAL
Hutchinson31
Waconia29
at  WaconiaFINAL
Maple Grove43
Lakeville South27
at  Maple GroveFINAL
Little Falls54
Milaca/Faith Christian15
at  MilacaFINAL
Robbinsdale Armstrong36
Minneapolis Roosevelt24
at  Robbinsdale ArmstrongFINAL
Buffalo54
Monticello22
at  BuffaloFINAL
Benson40
MAHACA32
at  BensonFINAL
Byron54
Pine Island25
at  ByronFINAL
Mounds View54
East Ridge12
at  Mounds ViewFINAL
Chisago Lakes Area54
North Branch15
at  LindstromFINAL
St. Cloud Tech69
Fergus Falls12
at  Fergus FallsFINAL
St. Francis38
Coon Rapids25
at  Coon RapidsFINAL
St. Michael-Albertville43
Big Lake24
at  Big LakeFINAL
Scott West72
Norwood-Young America5
at  NorwoodFINAL
Westfield73
Triton6
at  Blooming PrairieFINAL
United North Central51
Wadena-Deer Creek21
at  MenahgaFINAL
Wayzata51
Osseo23
at  OsseoFINAL
Willmar68
St. Cloud Apollo7
at  St. Cloud ApolloFINAL
Minneota44
Windom/Mountain Lake18
at  MinneotaFINAL
Faribault39
GMLOKS33
at  FaribaultFINAL
Hastings58
Totino-Grace13
at  Totino-GraceFINAL
Plainview-Elgin-Millville40
Westfield27
at  Blooming PrairieFINAL
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2017 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |