Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Volleyball Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Volleyball Scores for Saturday, September 24, 2016
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
St. James Tournament
St. Peter (B)2
Buffalo Lake-Hector-Stewart (B)0
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
St. James Tournament
Madelia (B)2
Redwood Valley (B)1
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
LeRoy-Ostrander Tournament
Grand Meadow (A)2
Glenville-Emmons (A)0
at  LeRoyFINAL
  > Game Recap
LeRoy-Ostrander Tournament
Riceville (IA) (B)2
LeRoy-Ostrander (B)1
at  LeRoyFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Climax/Fisher (C)2
Crookston (C)0
at  Twin ValleyFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Pool Play
Nevis (A)2
Ashland (WI) (A)0
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Hibbing2
Drummond0
at NorthwesternFINAL
  > Game Recap
Walker-H-A Tournament - Pool Play
McGregor (A)0
Walker-Hackensack-Akeley (A)2
at  WalkerFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Pool Play
Maple Lake (A)2
Roseau (A)0
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Pool Play
Kasson-Mantorville (A)2
New Life Academy (A)0
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Pool Play
Rocori (B)2
Concordia Academy (B)0
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Pool Play
Southwest Christian (B)2
Thief River Falls (B)0
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Pool Play
Kenyon-Wanamingo (C)2
Hill-Murray (C)1
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Pool Play
Jackson County Central (C)2
Melrose (C)0
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Pool Play
Belle Plaine (D)2
Morris Area/Chokio-Alberta (D)0
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Pool Play
St. Croix Lutheran (D)0
Cannon Falls (D)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Pool Play
Cloquet (B)1
Cherry (B)2
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Pool Play
Cromwell-Wright (C)2
North Woods (C)1
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Pool Play
South Ridge (D)2
Littlefork-Big Falls (D)0
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Breckenridge (B)2
NCE/U-H (B)0
at  UlenFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Waubun (A)0
Barnesville (A)2
at  UlenFINAL
  > Game Recap
Pierz Tournament
Rush City (A)1
Pierz (A)2
at  PierzFINAL
  > Game Recap
Pierz Tournament
Long Prairie-Grey Eagle (B)0
Aitkin (B)2
at  PierzFINAL
  > Game Recap
Sibley East Tournament
Glencoe-Silver Lake (A)2
Sibley East (A)0
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
Sibley East Tournament
Gibbon-Fairfax-Winthrop (B)0
Norwood-Young America (B)2
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
Dassel-Cokato Tournament
St. Cloud Tech (A)1
Dassel-Cokato (A)2
at  CokatoFINAL
  > Game Recap
Dassel-Cokato Tournament
Watertown-Mayer (B)2
Howard Lake-Waverly-Winsted (B)1
at  CokatoFINAL
  > Game Recap
Parkers Prairie Tournament
Menahga (A)1
Parkers Prairie (A)2
at  Parkers PrairieFINAL
  > Game Recap
Parkers Prairie Tournament
Browerville/Eagle Valley (B)0
New York Mills (B)2
at  Parkers PrairieFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
Renville County West (A)0
Willmar (A)2
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
Belgrade-Brooten-Elrosa (B)2
New London-Spicer (B)1
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
Nova Classical Tournament
St. Agnes (A)0
Nova Classical Academy (A)2
at  Nova ClassicalFINAL
  > Game Recap
Nova Classical Tournament
St. Paul Academy (B)2
Brooklyn Center (B)0
at  Nova ClassicalFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Pool Play
Duluth Denfeld (B)2
Superior (WI) (B)0
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Pool Play
Deer River (C)1
Duluth East (C)2
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Mounds Park Academy Tournament
West Lutheran (A)2
Richfield (A)0
at  Mounds Park AcademyFINAL
  > Game Recap
Mounds Park Academy Tournament
Spectrum (B)2
Mounds Park Academy (B)0
at  Mounds Park AcademyFINAL
  > Game Recap
Hancock Tournament
Yellow Medicine East2
Hancock1
at  HancockFINAL
  > Game Recap
Hancock Tournament
Lac qui Parle Valley0
West Central Area2
at  HancockFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Christian0
at  Orange CityFINAL
  > Game Recap
Walker-H-A Tournament - Pool Play
Laporte (B)2
Northome/Kelliher (B)0
at  WalkerFINAL
  > Game Recap
Walker-H-A Tournament - Pool Play
Cass Lake-Bena (C)1
Northland (C)2
at  WalkerFINAL
  > Game Recap
Duluth Marshall Tournament
Two Harbors2
Lakeview Christian0
at  Duluth MarshallFINAL
  > Game Recap
Duluth Marshall Tournament
Wrenshall1
Ely2
at  Duluth MarshallFINAL
  > Game Recap
St. James Tournament
Worthington (A)2
St. James Area (A)0
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
St. James Tournament
New Ulm Cathedral (A)2
LeSueur-Henderson (A)1
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
LeRoy-Ostrander Tournament
Schaeffer Academy (A)1
Alden-Conger (A)2
at  LeRoyFINAL
  > Game Recap
LeRoy-Ostrander Tournament
Lanesboro (B)2
Winona Cotter (B)0
at  LeRoyFINAL
  > Game Recap
Eagle Invitational - Final Two Rounds
Marshall0
Lakeville North2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Eagle Invitational - Final Two Rounds
North St. Paul2
Moorhead0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Eagle Invitational - Final Two Rounds
Alexandria2
Apple Valley0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Eagle Invitational - Final Two Rounds
Bethlehem Academy2
Blaine0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Championship Play
Kittson County Central (B2)0
Tracy-Milroy-Balaton (A1)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Championship Play
Heritage Christian (D1)2
Underwood (C2)0
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Championship Play
Mayer Lutheran (B1)2
Verndale (A2)1
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Championship Play
Waterville-Elysian-Morristown (D2)0
Minneota (C1)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Consolation Play
Legacy Christian (B4)0
Wabasso (A3)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Consolation Play
Kimball Area (D3)2
Braham (C4)1
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Consolation Play
Windom Area (B3)0
Wabasha-Kellogg (A4)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Consolation Play
Canby (D4)0
Mabel-Canton (C3)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Pool Play
Cherry (B)1
Northeast Range (B)2
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Pool Play
North Woods (C)0
Hill City (C)2
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Pool Play
Littlefork-Big Falls (D)0
Mountain Iron-Buhl (D)2
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Breckenridge (B)2
Clearbrook-Gonvick (B)0
at  UlenFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Norman County West (A)0
Frazee (A)2
at  UlenFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Red Lake Falls (C)0
Climax/Fisher (C)2
at  Twin ValleyFINAL
  > Game Recap
Pierz Tournament
Zimmerman (A)0
Holdingford (A)2
at  PierzFINAL
  > Game Recap
Pierz Tournament
Carlton (B)2
Floodwood (B)0
at  Pierz
  > Game Recap
Sibley East Tournament
Nicollet (A)0
Springfield (A)2
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
Sibley East Tournament
New Ulm (B)2
Lake Crystal-Wellcome Memorial (B)0
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
Dassel-Cokato Tournament
Little Falls (A)0
Rockford (A)2
at  CokatoFINAL
  > Game Recap
Dassel-Cokato Tournament
Sartell-St. Stephen (B)2
Eden Valley-Watkins (B)0
at  CokatoFINAL
  > Game Recap
Parkers Prairie Tournament
Park Rapids Area (A)0
Park Christian (A)2
at  Parkers PrairieFINAL
  > Game Recap
Parkers Prairie Tournament
Northern Freeze (B)1
Clinton-Graceville-Beardsley (B)2
at  Parkers PrairieFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
Albany (A)2
Benson (A)0
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
Lakeview (B)0
Central MN Christian (B)2
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
Nova Classical Tournament
St. Paul Humboldt (A)0
Maranatha Christian (A)2
at  Nova ClassicalFINAL
  > Game Recap
Nova Classical Tournament
St. Paul Central (B)2
Hmong Academy (B)0
at  Nova ClassicalFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Pool Play
Holy Angels (B)2
Superior (WI) (B)0
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Pool Play
Forest Lake (C)2
Deer River (C)0
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Pool Play
Anoka (D)2
North Branch (D)1
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Hancock Tournament
Hendricks0
Yellow Medicine East2
at  HancockFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Christian0
Sioux Falls Christian (SD)2
at  Orange CityFINAL
  > Game Recap
Walker-H-A Tournament - Pool Play
McGregor (A)1
Isle (A)2
at  WalkerFINAL
  > Game Recap
Walker-H-A Tournament - Pool Play
Pillager (B)2
Northome/Kelliher (B)0
at  WalkerFINAL
  > Game Recap
Walker-H-A Tournament - Pool Play
Blackduck (C)2
Northland (C)1
at  WalkerFINAL
  > Game Recap
Duluth Marshall Tournament
Ely0
Two Harbors2
at  Duluth MarshallFINAL
  > Game Recap
Duluth Marshall Tournament
Lakeview Christian0
Duluth Marshall2
at  Duluth MarshallFINAL
  > Game Recap
Hibbing2
Solon Springs0
at NorthwesternFINAL
  > Game Recap
St. James Tournament
St. Peter (B)2
Redwood Valley (B)0
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
St. James Tournament
Buffalo Lake-Hector-Stewart (B)2
Madelia (B)0
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
Mounds Park Academy Tournament
Richfield (A)2
Minneapolis Roosevelt (A)1
at  Mounds Park AcademyFINAL
  > Game Recap
Mounds Park Academy Tournament
Math and Science Academy (B)0
Mounds Park Academy (B)2
at  Mounds Park AcademyFINAL
  > Game Recap
LeRoy-Ostrander Tournament
Glenville-Emmons (A)0
Alden-Conger (A)2
at  LeRoyFINAL
  > Game Recap
LeRoy-Ostrander Tournament
Winona Cotter (B)2
LeRoy-Ostrander (B)1
at  LeRoyFINAL
  > Game Recap
Pierz Tournament
Holdingford (A)1
Pierz (A)2
at  PierzFINAL
  > Game Recap
Pierz Tournament
Long Prairie-Grey Eagle (B)0
Carlton (B)2
at  PierzFINAL
  > Game Recap
Sibley East Tournament
Nicollet (A)0
Glencoe-Silver Lake (A)2
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
Sibley East Tournament
Norwood-Young America (B)2
New Ulm (B)0
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
Dassel-Cokato Tournament
Rockford (A)1
Dassel-Cokato (A)2
at  CokatoFINAL
  > Game Recap
Dassel-Cokato Tournament
Eden Valley-Watkins (B)0
Watertown-Mayer (B)2
at  CokatoFINAL
  > Game Recap
Parkers Prairie Tournament
Park Rapids Area (A)2
Parkers Prairie (A)0
at  Parkers PrairieFINAL
  > Game Recap
Parkers Prairie Tournament
New York Mills (B)2
Northern Freeze (B)0
at  Parkers PrairieFINAL
  > Game Recap
Eagle Invitational - Final Two Rounds
Roseville0
Eagan2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Eagle Invitational - Final Two Rounds
Prior Lake2
Lakeville South0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Eagle Invitational - Final Two Rounds
Hopkins2
Chaska0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Eagle Invitational - Final Two Rounds
Shakopee2
Eden Prairie0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Bracket Play
Cannon Falls (D3)0
Roseau (A3)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Bracket Play
Jackson County Central (C3)0
Concordia Academy (B3)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Bracket Play
St. Croix Lutheran (D4)0
New Life Academy (A4)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Bracket Play
Melrose (C4)2
Thief River Falls (B4)1
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Consolation Play
Kimball Area (D3)0
Wabasso (A3)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Consolation Play
Mabel-Canton (C3)1
Wabasha-Kellogg (A4)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Consolation Play
Braham (C4)0
Legacy Christian (B4)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Consolation Play
Canby (D4)2
Windom Area (B3)1
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Pool Play
Bigfork (A)0
Virginia (A)2
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Pool Play
Cloquet (B)2
Northeast Range (B)0
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Pool Play
Cromwell-Wright (C)0
Hill City (C)2
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Pool Play
South Ridge (D)2
Mountain Iron-Buhl (D)0
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Lake of the Woods (B)1
NCE/U-H (B)1
at  UlenFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Barnesville (A)2
Frazee (A)0
at  UlenFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Warroad (C)0
Crookston (C)2
at  Twin ValleyFINAL
  > Game Recap
St. James Tournament
New Ulm Cathedral (A)2
St. James Area (A)0
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
St. James Tournament
LeSueur-Henderson (A)2
Worthington (A)0
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
Albany (A)0
Willmar (A)2
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
Belgrade-Brooten-Elrosa (B)2
Lakeview (B)0
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
Nova Classical Tournament
Maranatha Christian (A)0
Nova Classical Academy (A)2
at  Nova ClassicalFINAL
  > Game Recap
Nova Classical Tournament
St. Paul Academy (B)1
Hmong Academy (B)2
at  Nova ClassicalFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Pool Play
Nevis (A)0
Grand Rapids (A)2
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Pool Play
Forest Lake (C)2
Duluth East (C)1
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Pool Play
Princeton (D)2
North Branch (D)0
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Hancock Tournament
Lac qui Parle Valley2
Hendricks0
at  HancockFINAL
  > Game Recap
Hancock Tournament
West Central Area0
Hancock2
at  HancockFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Christian0
Sioux Center2
at  Orange CityFINAL
  > Game Recap
Walker-H-A Tournament - Pool Play
Isle (A)0
Walker-Hackensack-Akeley (A)2
at  WalkerFINAL
  > Game Recap
Walker-H-A Tournament - Pool Play
Laporte (B)2
Pillager (B)0
at  WalkerFINAL
  > Game Recap
Walker-H-A Tournament - Pool Play
Cass Lake-Bena (C)2
Blackduck (C)0
at  WalkerFINAL
  > Game Recap
Duluth Marshall Tournament
Ely0
Duluth Marshall2
at  Duluth MarshallFINAL
  > Game Recap
Duluth Marshall Tournament
Two Harbors2
Wrenshall0
at  Duluth MarshallFINAL
  > Game Recap
Hibbing0
Luck (WI)2
at NorthwesternFINAL
  > Game Recap
Pierz Tournament
Rush City (A)2
Zimmerman (A)0
at  PierzFINAL
  > Game Recap
Pierz Tournament
Floodwood (B)0
Aitkin (B)2
at  PierzFINAL
  > Game Recap
Sibley East Tournament
Springfield (A)2
Sibley East (A)0
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
Sibley East Tournament
Gibbon-Fairfax-Winthrop (B)2
Lake Crystal-Wellcome Memorial (B)0
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
Dassel-Cokato Tournament
Little Falls (A)1
St. Cloud Tech (A)2
at  CokatoFINAL
  > Game Recap
Dassel-Cokato Tournament
Sartell-St. Stephen (B)1
Howard Lake-Waverly-Winsted (B)2
at  CokatoFINAL
  > Game Recap
Parkers Prairie Tournament
Menahga (A)2
Park Christian (A)0
at  Parkers PrairieFINAL
  > Game Recap
Parkers Prairie Tournament
Clinton-Graceville-Beardsley (B)2
Browerville/Eagle Valley (B)0
at  Parkers PrairieFINAL
  > Game Recap
LeRoy-Ostrander Tournament
Grand Meadow (A)1
Schaeffer Academy (A)2
at  LeRoyFINAL
  > Game Recap
LeRoy-Ostrander Tournament
Lanesboro (B)2
Riceville (IA) (B)0
at  LeRoyFINAL
  > Game Recap
Mounds Park Academy Tournament
West Lutheran (A)2
Minneapolis Roosevelt (A)0
at  Mounds Park AcademyFINAL
  > Game Recap
Mounds Park Academy Tournament
Spectrum (B)1
Math and Science Academy (B)2
at  Mounds Park AcademyFINAL
  > Game Recap
St. James Tournament
St. Peter (B)2
Madelia (B)0
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
St. James Tournament
Redwood Valley (B)2
Buffalo Lake-Hector-Stewart (B)1
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Christian0
Unity Christian (IA)2
at  Orange CityFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Bracket Play
Belle Plaine (D1)0
Maple Lake (A1)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Bracket Play
Kenyon-Wanamingo (C1)2
Rocori (B1)1
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Bracket Play
Morris Area/Chokio-Alberta (D2)1
Kasson-Mantorville (A2)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Bracket Play
Hill-Murray (C2)0
Southwest Christian (B2)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Championship Play
Heritage Christian (D1)0
Tracy-Milroy-Balaton (A1)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Championship Play
Minneota (C1)0
Mayer Lutheran (B1)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Championship Play
Underwood (C2)2
Kittson County Central (B2)1
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Championship Play
Waterville-Elysian-Morristown (D2)2
Verndale (A2)0
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Bracket Play
South Ridge (D1)0
Virginia (A1)2
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Bracket Play
Mountain Iron-Buhl (D2)2
Bigfork (A2)0
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Breckenridge (B)2
Lake of the Woods (B)0
at  UlenFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Waubun (A)2
Norman County West (A)0
at  UlenFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Warroad (C)1
Climax/Fisher (C)1
at  Twin ValleyFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
Benson (A)1
Renville County West (A)2
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
Central MN Christian (B)2
New London-Spicer (B)0
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
Nova Classical Tournament
St. Paul Humboldt (A)0
St. Agnes (A)2
at  Nova ClassicalFINAL
  > Game Recap
Nova Classical Tournament
St. Paul Central (B)2
Brooklyn Center (B)0
at  Nova ClassicalFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Pool Play
Grand Rapids (A)2
Ashland (WI) (A)0
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Pool Play
Holy Angels (B)2
Duluth Denfeld (B)0
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Pool Play
Princeton (D)2
Anoka (D)0
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Eagle Invitational - Final Two Rounds
Lakeville North1
North St. Paul2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Eagle Invitational - Final Two Rounds
Marshall1
Moorhead2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Eagle Invitational - Final Two Rounds
Alexandria0
Bethlehem Academy2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Eagle Invitational - Final Two Rounds
Blaine2
Apple Valley0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Hancock Tournament
Yellow Medicine East2
West Central Area0
at  HancockFINAL
  > Game Recap
Hancock Tournament
Hendricks0
Hancock2
at  HancockFINAL
  > Game Recap
Duluth Marshall Tournament
Wrenshall0
Duluth Marshall2
at  Duluth MarshallFINAL
  > Game Recap
Duluth Marshall Tournament
Ely1
Lakeview Christian2
at  Duluth MarshallFINAL
  > Game Recap
Hibbing0
Washburn (WI)2
at NorthwesternFINAL
  > Game Recap
Pierz Tournament
Zimmerman (A)0
Pierz (A)2
at  PierzFINAL
  > Game Recap
Pierz Tournament
Floodwood (B)1
Long Prairie-Grey Eagle (B)2
at  PierzFINAL
  > Game Recap
Sibley East Tournament
Springfield (A)0
Glencoe-Silver Lake (A)2
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
Sibley East Tournament
Lake Crystal-Wellcome Memorial (B)0
Norwood-Young America (B)2
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
Dassel-Cokato Tournament
St. Cloud Tech (A)2
Rockford (A)0
at  CokatoFINAL
  > Game Recap
Dassel-Cokato Tournament
Howard Lake-Waverly-Winsted (B)2
Eden Valley-Watkins (B)0
at  CokatoFINAL
  > Game Recap
Parkers Prairie Tournament
Park Rapids Area (A)2
Menahga (A)0
at  Parkers PrairieFINAL
  > Game Recap
Parkers Prairie Tournament
Browerville/Eagle Valley (B)2
Northern Freeze (B)0
at  Parkers PrairieFINAL
  > Game Recap
St. James Tournament
LeSueur-Henderson (A)2
St. James Area (A)0
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
St. James Tournament
New Ulm Cathedral (A)2
Worthington (A)1
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
LeRoy-Ostrander Tournament
Glenville-Emmons (A)0
Schaeffer Academy (A)2
at  LeRoyFINAL
  > Game Recap
LeRoy-Ostrander Tournament
Winona Cotter (B)2
Riceville (IA) (B)0
at  LeRoyFINAL
  > Game Recap
Walker-H-A Tournament - Gold
Blackduck (4)0
Walker-Hackensack-Akeley (1)2
at  WalkerFINAL
  > Game Recap
Walker-H-A Tournament - Silver
Isle (7)1
Northland (6)2
at  WalkerFINAL
  > Game Recap
Walker-H-A Tournament - Silver
Northome/Kelliher (9)0
McGregor (8)2
at  WalkerFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Bracket Play
Concordia Academy (B3)2
Roseau (A3)0
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Bracket Play
Cannon Falls (D3)0
Jackson County Central (C3)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Bracket Play
Melrose (C4)1
New Life Academy (A4)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Bracket Play
St. Croix Lutheran (D4)1
Thief River Falls (B4)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Consolation Play
Wabasha-Kellogg (A4)0
Wabasso (A3)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Consolation Play
Kimball Area (D3)0
Mabel-Canton (C3)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Consolation Play
Canby (D4)2
Legacy Christian (B4)0
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Consolation Play
Braham (C4)0
Windom Area (B3)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Bracket Play
Hill City (C1)2
Cloquet (B1)0
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Bracket Play
Cromwell-Wright (C2)2
Northeast Range (B2)0
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Bracket Play
North Woods (C3)2
Cherry (B3)0
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Crookston (C)2
Red Lake Falls (C)0
at  Twin ValleyFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Barnesville (A)2
Norman County West (A)0
at  UlenFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Clearbrook-Gonvick (B)0
NCE/U-H (B)2
at  UlenFINAL
  > Game Recap
Pierz Tournament
Holdingford (A)2
Rush City (A)1
at  PierzFINAL
  > Game Recap
Pierz Tournament
Aitkin (B)2
Carlton (B)0
at  PierzFINAL
  > Game Recap
Sibley East Tournament
Nicollet (A)0
Sibley East (A)2
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
Sibley East Tournament
New Ulm (B)0
Gibbon-Fairfax-Winthrop (B)2
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
Dassel-Cokato Tournament
Little Falls (A)0
Dassel-Cokato (A)2
at  CokatoFINAL
  > Game Recap
Dassel-Cokato Tournament
Watertown-Mayer (B)0
Sartell-St. Stephen (B)2
at  CokatoFINAL
  > Game Recap
Parkers Prairie Tournament
Park Christian (A)2
Parkers Prairie (A)0
at  Parkers PrairieFINAL
  > Game Recap
Parkers Prairie Tournament
New York Mills (B)2
Clinton-Graceville-Beardsley (B)0
at  Parkers PrairieFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
Benson (A)0
Willmar (A)2
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
Belgrade-Brooten-Elrosa (B)2
Central MN Christian (B)1
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
Nova Classical Tournament
St. Agnes (A)1
Maranatha Christian (A)2
at  Nova ClassicalFINAL
  > Game Recap
Nova Classical Tournament
Brooklyn Center (B)0
Hmong Academy (B)2
at  Nova ClassicalFINAL
  > Game Recap
Mounds Park Academy Tournament
Richfield (A2)1
Mounds Park Academy (B2)2
at  Mounds Park AcademyFINAL
  > Game Recap
Mounds Park Academy Tournament
Math and Science Academy (B3)0
Minneapolis Roosevelt (A3)2
at  Mounds Park AcademyFINAL
  > Game Recap
Hancock Tournament
Yellow Medicine East2
Lac qui Parle Valley0
at  HancockFINAL
  > Game Recap
Hancock Tournament
Hendricks2
West Central Area1
at  HancockFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Christian1
Le Mars2
at  Orange CityFINAL
  > Game Recap
Duluth Marshall Tournament
Lakeview Christian0
Wrenshall2
at  Duluth MarshallFINAL
  > Game Recap
Duluth Marshall Tournament
Two Harbors0
Duluth Marshall2
at  Duluth MarshallFINAL
  > Game Recap
Eagle Invitational - Final Two Rounds
Lakeville South2
Roseville1
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Eagle Invitational - Final Two Rounds
Shakopee1
Hopkins2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Eagle Invitational - Final Two Rounds
Chaska0
Eden Prairie2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
St. James Tournament
Buffalo Lake-Hector-Stewart (B2)0
New Ulm Cathedral (A1)2
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
St. James Tournament
Madelia (B4)0
Worthington (A3)2
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
LeRoy-Ostrander Tournament
Grand Meadow (A)0
Alden-Conger (A)2
at  LeRoyFINAL
  > Game Recap
LeRoy-Ostrander Tournament
Lanesboro (B)2
LeRoy-Ostrander (B)0
at  LeRoyFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Bracket Play
Princeton (D1)2
Grand Rapids (A1)1
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Bracket Play
Anoka (D2)2
Nevis (A2)0
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Bracket Play
North Branch (D3)2
Ashland (WI) (A3)0
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Walker-H-A Tournament - Gold
Cass Lake-Bena (3)0
Laporte (2)2
at  WalkerFINAL
  > Game Recap
Walker-H-A Tournament - Silver
McGregor (8)0
Pillager (5)2
at  WalkerFINAL
  > Game Recap
Sibley East Tournament
Norwood-Young America (B1)2
Springfield (A2)1
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
Sibley East Tournament
New Ulm (B3)0
Nicollet (A4)2
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
Parkers Prairie Tournament
Browerville/Eagle Valley (B3)1
Menahga (A3)2
at  Parkers PrairieFINAL
  > Game Recap
Parkers Prairie Tournament
Northern Freeze (B4)0
Parkers Prairie (A4)2
at  Parkers PrairieFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Bracket Play
Kenyon-Wanamingo (C1)2
Maple Lake (A1)0
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Bracket Play
Belle Plaine (D1)0
Rocori (B1)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Bracket Play
Southwest Christian (B2)1
Kasson-Mantorville (A2)2
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class AA Showcase - Bracket Play
Morris Area/Chokio-Alberta (D2)2
Hill-Murray (C2)0
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Championship Play
Mayer Lutheran (B1)2
Tracy-Milroy-Balaton (A1)0
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Championship Play
Heritage Christian (D1)2
Minneota (C1)1
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Championship Play
Waterville-Elysian-Morristown (D2)2
Underwood (C2)1
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
MN Class A Showcase - Championship Play
Kittson County Central (B2)2
Verndale (A2)0
at  BurnsvilleFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Bracket Play
Northeast Range (B2)2
Bigfork (A2)1
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Warroad (C)1
Red Lake Falls (C)1
at  Twin ValleyFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Waubun (A)0
Frazee (A)2
at  UlenFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Pool Play
Clearbrook-Gonvick (B)0
Lake of the Woods (B)2
at  UlenFINAL
  > Game Recap
Pierz Tournament
Long Prairie-Grey Eagle (B3)0
Rush City (A3)2
at  PierzFINAL
  > Game Recap
Pierz Tournament
Floodwood (B4)0
Zimmerman (A4)2
at  PierzFINAL
  > Game Recap
Dassel-Cokato Tournament
Watertown-Mayer (B3)2
Rockford (A3)1
at  CokatoFINAL
  > Game Recap
Dassel-Cokato Tournament
Eden Valley-Watkins (B4)1
Little Falls (A4)2
at  CokatoFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
Albany (A)2
Renville County West (A)0
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
Lakeview (B)1
New London-Spicer (B)2
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
Nova Classical Tournament
St. Paul Academy (B3)0
St. Agnes (A3)2
at  Nova ClassicalFINAL
  > Game Recap
Nova Classical Tournament
Brooklyn Center (B4)2
St. Paul Humboldt (A4)0
at  Nova ClassicalFINAL
  > Game Recap
Nova Classical Tournament
St. Paul Humboldt (A)0
Nova Classical Academy (A)2
at  Nova ClassicalFINAL
  > Game Recap
Nova Classical Tournament
St. Paul Academy (B)0
St. Paul Central (B)2
at  Nova ClassicalFINAL
  > Game Recap
Duluth Marshall Tournament
Two Harbors (2)0
Duluth Marshall (1)2
at  Duluth MarshallFINAL
  > Game Recap
Duluth Marshall Tournament
Wrenshall (4)0
Ely (3)2
at  Duluth MarshallFINAL
  > Game Recap
St. James Tournament
St. Peter (B1)0
LeSueur-Henderson (A2)2
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
St. James Tournament
Redwood Valley (B3)2
St. James Area (A4)0
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
Parkers Prairie Tournament
New York Mills (B1)2
Park Christian (A1)1
at  Parkers PrairieFINAL
  > Game Recap
Sibley East Tournament
Gibbon-Fairfax-Winthrop (B2)0
Glencoe-Silver Lake (A1)2
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
Sibley East Tournament
Lake Crystal-Wellcome Memorial (B4)0
Sibley East (A3)2
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
Parkers Prairie Tournament
Clinton-Graceville-Beardsley (B2)0
Park Rapids Area (A2)2
at  Parkers PrairieFINAL
  > Game Recap
LeRoy-Ostrander Tournament
Riceville (IA) (B3)0
Grand Meadow (A3)2
at  LeRoyFINAL
  > Game Recap
LeRoy-Ostrander Tournament
Glenville-Emmons (A4)0
LeRoy-Ostrander (B4)2
at  LeRoyFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Bracket Play
Forest Lake (C1)0
Holy Angels (B1)2
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Bracket Play
Duluth Denfeld (B2)0
Duluth East (C2)2
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Bracket Play
Deer River (C3)2
Superior (WI) (B3)0
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Mounds Park Academy Tournament
Spectrum (B1)2
West Lutheran (A1)0
at  Mounds Park AcademyFINAL
  > Game Recap
Eagle Invitational - Final Two Rounds
Prior Lake1
Eagan2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Walker-H-A Tournament - Gold
Laporte (2)1
Walker-Hackensack-Akeley (1)2
at  WalkerFINAL
  > Game Recap
Walker-H-A Tournament - Silver
Northland (6)0
Pillager (5)2
at  WalkerFINAL
  > Game Recap
Nova Classical Tournament
St. Paul Central (B1)1
Nova Classical Academy (A1)2
at  Nova ClassicalFINAL
  > Game Recap
Dassel-Cokato Tournament
Sartell-St. Stephen (B1)2
Dassel-Cokato (A1)0
at  CokatoFINAL
  > Game Recap
Dassel-Cokato Tournament
Howard Lake-Waverly-Winsted (B2)2
St. Cloud Tech (A2)0
at  CokatoFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Bracket Play
Hill City (C1)1
Virginia (A1)2
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Bracket Play
Mountain Iron-Buhl (D2)2
Cromwell-Wright (C2)1
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Bracket Play
Littlefork-Big Falls (D3)0
North Woods (C3)2
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Bracket Play
Crookston (C2)0
Barnesville (A1)2
at  UlenFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Bracket Play
Waubun (A3)2
Frazee (A2)1
at  UlenFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Bracket Play
Red Lake Falls (C4)2
Norman County West (A4)0
at  Twin ValleyFINAL
  > Game Recap
Pierz Tournament
Aitkin (B1)0
Pierz (A1)2
at  PierzFINAL
  > Game Recap
Pierz Tournament
Carlton (B2)2
Holdingford (A2)0
at  PierzFINAL
  > Game Recap
St. James Tournament
LeSueur-Henderson (A2)2
New Ulm Cathedral (A1)0
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
St. James Tournament
Redwood Valley (B3)2
Worthington (A3)0
at  St. JamesFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
Central MN Christian (B2)0
Willmar (A1)2
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
Lakeview (B4)2
Renville County West (A3)1
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
Nova Classical Tournament
Hmong Academy (B2)2
Maranatha Christian (A2)1
at  Nova ClassicalFINAL
  > Game Recap
Sibley East Tournament
Norwood-Young America (B1)1
Glencoe-Silver Lake (A1)2
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
Sibley East Tournament
Nicollet (A4)0
Sibley East (A3)2
at  ArlingtonFINAL
  > Game Recap
LeRoy-Ostrander Tournament
Lanesboro (B1)0
Alden-Conger (A1)2
at  LeRoyFINAL
  > Game Recap
LeRoy-Ostrander Tournament
Winona Cotter (B2)0
Schaeffer Academy (A2)2
at  LeRoyFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Bracket Play
Forest Lake (C1)0
Grand Rapids (A1)2
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Bracket Play
Duluth Denfeld (B2)2
Nevis (A2)1
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Virginia Tournament - Bracket Play
South Ridge (D1)2
Cloquet (B1)0
at  VirginiaFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Bracket Play
Climax/Fisher (C1)0
Breckenridge (B1)2
at  UlenFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Bracket Play
NCE/U-H (B3)0
Lake of the Woods (B2)2
at  UlenFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Bracket Play
Warroad (C3)2
Clearbrook-Gonvick (B4)0
at  Twin ValleyFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
Belgrade-Brooten-Elrosa (B1)0
Albany (A2)2
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
New London-Spicer (B3)2
Benson (A4)0
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Bracket Play
Princeton (D1)1
Holy Angels (B1)2
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Bracket Play
Anoka (D2)2
Duluth East (C2)0
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Duluth East Tournament - Bracket Play
North Branch (D3)2
Deer River (C3)1
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Bracket Play
Breckenridge (B1)0
Barnesville (A1)2
at  UlenFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
Albany (A2)0
Willmar (A1)2
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Bracket Play
Lake of the Woods (B2)2
Waubun (A3)0
at  UlenFINAL
  > Game Recap
NCE/U-H Tournament - Bracket Play
Red Lake Falls (C4)2
Warroad (C3)1
at  Twin ValleyFINAL
  > Game Recap
Willmar Tournament
Lakeview (B4)0
New London-Spicer (B3)2
at  WillmarFINAL
  > Game Recap
Bethany Academy1
St. Croix Prep3
at  St. Croix PrepFINAL
  > Game Recap
Bemidji1
Perham3
at  PerhamFINAL
  > Game Recap
Hancock Tournament
Lac qui Parle Valley0
Hancock0
at  HancockF
  > Report Score
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2017 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login | Tournament Brackets
CraigOlsonSports | LakesAreaSports | PheasantCountry | SportsCow | Vikingland