Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Wrestling Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Wrestling Scores for Friday, February 15, 2013
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Class AA - Section 5 Wrestling
Spectrum (6)66
Minneapolis Roosevelt (11)13
at  MonticelloFINAL
Class AA - Section 5 Wrestling
Richfield (7)45
Minneapolis Edison (10)21
at  MonticelloFINAL
Class AA - Section 5 Wrestling
Brooklyn Center/Concordia Acad (5)53
Minneapolis Washburn (12)24
at  MonticelloFINAL
Class AA - Section 5 Wrestling
Rockford (9)39
Orono (8)37
at  MonticelloFINAL
Class AA - Section 5 Wrestling
Benilde-St. Margaret's (3)46
Spectrum (6)15
at  MonticelloFINAL
Class AA - Section 5 Wrestling
Monticello (2)67
Richfield (7)12
at  MonticelloFINAL
Class AA - Section 5 Wrestling
Fridley (4)49
Brooklyn Center/Concordia Acad (5)14
at  MonticelloFINAL
Class AA - Section 5 Wrestling
Totino-Grace (1)72
Rockford (9)7
at  MonticelloFINAL
Class AAA - Section 3 Wrestling
Henry Sibley (3)47
Park of Cottage Grove (6)23
at  Henry SibleyFINAL
Class AAA - Section 3 Wrestling
Rosemount (2)51
Burnsville (7)18
at  Henry SibleyFINAL
Class AAA - Section 3 Wrestling
Eastview (4)46
Eagan (5)20
at  Henry SibleyFINAL
Class AAA - Section 3 Wrestling
Apple Valley (1)76
East Ridge (8)3
at  Henry SibleyFINAL
Class AAA - Section 7 Wrestling
Anoka (3)45
Blaine (6)22
at  Forest LakeFINAL
Class AAA - Section 7 Wrestling
Cambridge-Isanti (2)49
Forest Lake (7)23
at  Forest LakeFINAL
Class AAA - Section 7 Wrestling
Coon Rapids (4)47
St. Francis (5)16
at  Forest LakeFINAL
Class AAA - Section 7 Wrestling
St. Michael-Albertville (1)69
Elk River (9)0
at  Forest LakeFINAL
Class AA - Section 7 Wrestling
Milaca/Faith Christian (S2)40
Grand Rapids (N1)27
at  Pine CityFINAL
Class AA - Section 7 Wrestling
Chisago Lakes Area (S1)54
Hibbing (N2)16
at  Pine CityFINAL
Class AA - Section 5 Wrestling
Monticello (2)41
Benilde-St. Margaret's (3)21
at  MonticelloFINAL
Class AA - Section 5 Wrestling
Totino-Grace (1)65
Fridley (4)9
at  MonticelloFINAL
Class AAA - Section 3 Wrestling
Henry Sibley (3)29
Rosemount (2)28
at  Henry SibleyFINAL
Class AAA - Section 3 Wrestling
Apple Valley (1)77
Eastview (4)0
at  Henry SibleyFINAL
Class AAA - Section 7 Wrestling
Cambridge-Isanti (2)59
Anoka (3)9
at  Forest LakeFINAL
Class AAA - Section 7 Wrestling
St. Michael-Albertville (1)65
Coon Rapids (4)3
at  Forest LakeFINAL
Class A - Section 5 Wrestling
Kimball Area (2)35
Belgrade-Brooten-Elrosa (3)27
at  BelgradeFINAL
Class A - Section 5 Wrestling
Atwater-Cosmos-Grove City (1)61
Paynesville Area (4)9
at  BelgradeFINAL
Class A - Section 7 Wrestling
Pierz (2)51
Aitkin (3)21
at  Minneapolis HenryFINAL
Class A - Section 7 Wrestling
Holdingford (1)36
Royalton/Upsala (5)27
at  Minneapolis HenryFINAL
Class AA - Section 6 Wrestling
Becker (3)41
New London-Spicer (2)22
at  Big LakeFINAL
Class AA - Section 6 Wrestling
Foley (1)53
Annandale-Maple Lake (5)16
at  Big LakeFINAL
Class AA - Section 3 Wrestling
Adrian Area (S1)45
Quad County (N3)28
at  SlaytonFINAL
Class AA - Section 3 Wrestling
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo (N1)41
Worthington (S3)27
at  SlaytonFINAL
Class AAA - Section 3 Wrestling
Apple Valley (1)65
Henry Sibley (3)9
at  Henry SibleyFINAL
Class AAA - Section 7 Wrestling
St. Michael-Albertville (1)47
Cambridge-Isanti (2)17
at  Forest LakeFINAL
Class AA - Section 7 Wrestling
Chisago Lakes Area (S1)40
Milaca/Faith Christian (S2)23
at  Pine CityFINAL
Class A - Section 7 Wrestling
Pierz (2)39
Holdingford (1)18
at  Minneapolis HenryFINAL
Class AA - Section 5 Wrestling
Totino-Grace (1)50
Monticello (2)20
at  MonticelloFINAL
Class AA - Section 6 Wrestling
Foley (1)35
Becker (3)13
at  Big LakeFINAL
Class AA - Section 3 Wrestling
Adrian Area (S1)36
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo (N1)24
at  SlaytonFINAL
Class A - Section 5 Wrestling
Atwater-Cosmos-Grove City (1)34
Kimball Area (2)27
at  BelgradeFINAL
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2020 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |