Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Wrestling Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Wrestling Scores for Tuesday, February 12, 2013
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Class AA - Section 7 Wrestling
North Branch (S3)62
Rush City/Braham (S6)18
at  North BranchFINAL
Class AA - Section 7 Wrestling
Cloquet/Esko (N4)42
Virginia Area (N5)17
at  ColeraineFINAL
Class AA - Section 7 Wrestling
Nashwauk-Keewatin/Greenway (N3)67
Proctor/Hermantown (N6)6
at  ColeraineFINAL
Class AA - Section 7 Wrestling
Mora (S4)50
Pine City/Hinckley-Finlayson (S5)19
at  North BranchFINAL
Class A - Section 5 Wrestling
Eden Valley-Watkins (7)33
Browerville (10)15
at  KimballFINAL
Class A - Section 5 Wrestling
Howard Lake-Waverly-Winsted (8)44
Minnewaska Area (9)30
at  Grove CityFINAL
Class A - Section 7 Wrestling
St. Paul Washington (7)47
Ogilvie (10)24
at  PierzFINAL
Class A - Section 7 Wrestling
Mille Lacs (8)51
Columbia Heights (9)21
at  HoldingfordFINAL
Class AA - Section 6 Wrestling
Litchfield (6)46
Albany (11)21
at  BeckerFINAL
Class AA - Section 6 Wrestling
Princeton (7)44
Sauk Centre/Melrose (10)25
at  New LondonFINAL
Class AA - Section 6 Wrestling
Dassel-Cokato/Litchfield (8)48
Zimmerman (9)25
at  FoleyFINAL
Class A - Section 6 Wrestling
West Central Area/Ashby/Brandon-Evansville (7)50
Prairie Valley (10)29
at  WheatonFINAL
Class A - Section 6 Wrestling
Breckenridge (8)45
Wadena-Deer Creek (9)36
at  BarnesvilleFINAL
Class AA - Section 3 Wrestling
Quad County (N3)55
Redwood Valley (N6)12
at  DawsonFINAL
Class AA - Section 3 Wrestling
Fairmont/Martin County West (S4)60
Tracy-Milroy-Balaton\Westbrook-Walnut-Grove (S5)10
at  AdrianFINAL
Class AA - Section 3 Wrestling
Worthington (S3)42
Fulda/Murray County Central (S6)35
at  AdrianFINAL
Class AA - Section 3 Wrestling
MAHACA (N4)33
Montevideo (N5)32
at  DawsonFINAL
Class A - Section 5 Wrestling
Belgrade-Brooten-Elrosa (3)57
LP-GE/Browerville (6)15
at  BelgradeFINAL
Class A - Section 5 Wrestling
Paynesville Area (4)40
Osakis (5)31
at  PaynesvilleFINAL
Class AA - Section 7 Wrestling
Milaca/Faith Christian (S2)27
North Branch (S3)25
at  North BranchFINAL
Class AA - Section 7 Wrestling
Grand Rapids (N1)58
Cloquet/Esko (N4)16
at  ColeraineFINAL
Class AA - Section 7 Wrestling
Hibbing (N2)41
Nashwauk-Keewatin/Greenway (N3)30
at  ColeraineFINAL
Class AA - Section 7 Wrestling
Chisago Lakes Area (S1)40
Mora (S4)24
at  North BranchFINAL
Class A - Section 7 Wrestling
Aitkin (3)63
Crosby-Ironton (6)17
at  AitkinFINAL
Class A - Section 7 Wrestling
Pierz (2)77
St. Paul Washington (7)6
at  PierzFINAL
Class A - Section 7 Wrestling
Royalton/Upsala (5)41
Minneapolis Henry (4)25
at  Minneapolis HenryFINAL
Class A - Section 7 Wrestling
Holdingford (1)70
Mille Lacs (8)3
at  HoldingfordFINAL
Class AA - Section 6 Wrestling
Annandale-Maple Lake (5)34
Big Lake (4)32
at  Big LakeFINAL
Class A - Section 6 Wrestling
New York Mills (3)41
Ottertail Central (6)22
at  New York MillsFINAL
Class A - Section 6 Wrestling
Bertha-Hewitt/Verndale/Parkers Prairie (4)43
Pelican Rapids (5)27
at  BerthaFINAL
Class AA - Section 3 Wrestling
Quad County (N3)43
Marshall/Lakeview (N2)27
at  DawsonFINAL
Class AA - Section 3 Wrestling
Adrian Area (S1)64
Fairmont/Martin County West (S4)6
at  AdrianFINAL
Class AA - Section 3 Wrestling
Worthington (S3)42
Luverne (S2)35
at  AdrianFINAL
Class AA - Section 3 Wrestling
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo (N1)43
MAHACA (N4)27
at  DawsonFINAL
Class A - Section 5 Wrestling
Kimball Area (2)48
Eden Valley-Watkins (7)29
at  KimballFINAL
Class A - Section 5 Wrestling
Atwater-Cosmos-Grove City (1)70
Howard Lake-Waverly-Winsted (8)3
at  Grove CityFINAL
Crookston45
Roseau29
at  RoseauFINAL
Class AA - Section 6 Wrestling
Becker (3)64
Litchfield (6)12
at  BeckerFINAL
Class AA - Section 6 Wrestling
New London-Spicer (2)51
Princeton (7)17
at  New LondonFINAL
Class AA - Section 6 Wrestling
Foley (1)55
Dassel-Cokato/Litchfield (8)7
at  FoleyFINAL
Class A - Section 6 Wrestling
Border West (2)51
West Central Area/Ashby/Brandon-Evansville (7)17
at  WheatonFINAL
Class A - Section 6 Wrestling
Barnesville (1)63
Breckenridge (8)12
at  BarnesvilleFINAL
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2019 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |