Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Wrestling Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Wrestling Scores for Friday, February 8, 2013
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Dover-Eyota47
Austin26
at TBAFINAL
Austin40
GMLOS35
at TBAFINAL
Becker194
Mora161
St. Cloud Apollo151
Osakis138.5
BOLD135
Sauk Centre/Melrose96.5
Albany90.5
Montevideo87
Staples-Motley67
at  AlbanyFINAL
Stewartville42
Goodhue29
at GoodhueFINAL
Aitkin206
Pine City/Hinckley-Finlayson180
Rush City/Braham149
Cloquet/Esko110
Mille Lacs89
Ogilvie71
at  Pine CityFINAL
Goodhue62
La Crescent-Hokah13
at GoodhueFINAL
Monticello192
South St. Paul160.5
Glencoe-Silver Lake/Lester Prairie144.5
Eastview142.5
Mound Westonka120
Waconia106
Buffalo93
WEM/JWP86.5
St. Paul Como Park48
at  MoundFINAL
Stewartville63
La Crescent-Hokah7
at Mound WestonkaFINAL
Lake Crystal-Wellcome Memorial Area208.5
Fairmont/Martin County West162
Madelia/Truman/Martin Luther144
Maple River132.5
Springfield94
St. Clair/Mankato Loyola53.5
at  St. ClairFINAL
Anoka41
Farmington19
at  ZimmermanFINAL
Anoka57
Zimmerman12
at  ZimmermanFINAL
Farmington62
Zimmerman12
at  ZimmermanFINAL
Park of Cottage Grove54
Burnsville30
at  Henry SibleyFINAL
Henry Sibley59
Burnsville21
at  Henry SibleyFINAL
Henry Sibley50
Park of Cottage Grove20
at  Henry SibleyFINAL
Centennial55
Mounds View15
at  RogersFINAL
Centennial61
Rogers10
at  RogersFINAL
Mounds View49
Rogers16
at  RogersFINAL
Chisago Lakes Area35
Robbinsdale Cooper34
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
Benilde-St. Margaret's40
Chisago Lakes Area27
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
Benilde-St. Margaret's49
Robbinsdale Cooper24
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
East Ridge48
North St. Paul19
at  White Bear LakeFINAL
White Bear Lake68
East Ridge12
at  White Bear LakeFINAL
White Bear Lake63
North St. Paul10
at  White Bear LakeFINAL
Maple Grove37
Irondale/Spring Lake Park27
at  St. Michael-AlbertvilleFINAL
St. Michael-Albertville68
Irondale/Spring Lake Park3
at  St. Michael-AlbertvilleFINAL
St. Michael-Albertville77
Maple Grove0
at  St. Michael-AlbertvilleFINAL
Paynesville Area66
LeSueur-Henderson9
at  Howard LakeFINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted41
LeSueur-Henderson36
at  Howard LakeFINAL
Paynesville Area45
Howard Lake-Waverly-Winsted27
at  Howard LakeFINAL
Moorhead54
St. Cloud Tech11
at  BemidjiFINAL
Moorhead38
Bemidji26
at  BemidjiFINAL
Bemidji40
St. Cloud Tech23
at  BemidjiFINAL
New Richland-H-E-G66
Orono14
at  NorthfieldFINAL
New Richland-H-E-G55
St. Paul Harding15
at  NorthfieldFINAL
New Richland-H-E-G49
Northfield35
at  NorthfieldFINAL
St. Paul Harding48
Orono18
at  NorthfieldFINAL
Northfield59
Orono12
at  NorthfieldFINAL
Northfield55
St. Paul Harding21
at  NorthfieldFINAL
Plainview-Elgin-Millville32
Caledonia29
at  CaledoniaFINAL
Sibley East55
Rochester Century9
at  Mankato EastFINAL
Mankato East42
Rochester Century31
at  Mankato EastFINAL
Sibley East58
Mankato East9
at  Mankato EastFINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg43
Fergus Falls18
at  Fergus FallsFINAL
Pelican Rapids62
Wadena-Deer Creek6
at  Pelican RapidsFINAL
Belgrade-Brooten-Elrosa57
Rockford20
at  RockfordFINAL
Deer River36
Virginia Area18
at  VirginiaFINAL
Jackson County Central42
New London-Spicer33
at  JacksonFINAL
Atwater-Cosmos-Grove City40
Litchfield21
at  LitchfieldFINAL
Kimball Area65
Rockford12
at  RockfordFINAL
Ortonville84
Tiospa Zina SD0
at  OrtonvilleFINAL
Border West50
MAHACA21
at  MorrisFINAL
Lewiston-Altura/Rushford-Peterson42
St. Charles29
at  LewistonFINAL
Crookston39
Dilworth-Glyndon-Felton22
at  GlyndonFINAL
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo37
Canby29
at  CanbyFINAL
Foley40
Coon Rapids21
at  Coon RapidsFINAL
Frazee50
Detroit Lakes9
at  Detroit LakesFINAL
Dover-Eyota39
GMLOS36
at  EyotaFINAL
Totino-Grace48
North Branch30
at  Totino-GraceFINAL
Little Falls63
Princeton17
at  Little FallsFINAL
Albert Lea Area46
Rochester John Marshall23
at  Albert LeaFINAL
Scott West72
Norwood-Young America3
at  NorwoodFINAL
Shakopee51
Tri-City / Cleveland26
at  MontgomeryFINAL
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2019 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |