Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Wrestling Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Wrestling Scores for Thursday, February 7, 2013
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Kimball Area63
LP-GE/Browerville18
at  Howard LakeFINAL
Kimball Area59
Howard Lake-Waverly-Winsted15
at  Howard LakeFINAL
Atwater-Cosmos-Grove City50
Milaca/Faith Christian19
at  Howard LakeFINAL
LP-GE/Browerville43
Howard Lake-Waverly-Winsted36
at  Howard LakeFINAL
Brainerd/Pillager39
Atwater-Cosmos-Grove City32
at  Howard LakeFINAL
Caledonia31
Byron27
at  Howard LakeFINAL
Little Falls63
St. Cloud Apollo15
at  St. Cloud ApolloFINAL
St. Cloud Apollo35
Sartell-St. Stephen33
at  St. Cloud ApolloFINAL
Mankato East33
Medford30
at  WellsFINAL
United South Central63
Mankato East18
at  WellsFINAL
United South Central60
Medford18
at  WellsFINAL
Minneota31
Pipestone Area27
at  Granite FallsFINAL
Minneota37
Quad County25
at  Granite FallsFINAL
Pipestone Area33
Quad County31
at  Granite FallsFINAL
Royalton/Upsala63
West Central Area/Ashby/Brandon-Evansville6
at  RoyaltonFINAL
St. Paul Highland Park42
Orono30
at  SpectrumFINAL
Trinity School28
Orono22
at  SpectrumFINAL
Spectrum51
Orono21
at  SpectrumFINAL
Trinity School33
St. Paul Highland Park32
at  SpectrumFINAL
Spectrum39
St. Paul Highland Park31
at  SpectrumFINAL
Spectrum41
Trinity School37
at  SpectrumFINAL
Brainerd/Pillager40
Milaca/Faith Christian26
at  Sauk RapidsFINAL
Brainerd/Pillager57
Sauk Rapids-Rice9
at  Sauk RapidsFINAL
Milaca/Faith Christian50
Sauk Rapids-Rice22
at  Sauk RapidsFINAL
Pierz67
Browerville6
at  StaplesFINAL
Staples-Motley55
Browerville3
at  StaplesFINAL
Pierz53
Staples-Motley16
at  StaplesFINAL
Fridley48
Brooklyn Center/Concordia Acad25
at  Columbia HeightsFINAL
Brooklyn Center/Concordia Acad60
Minneapolis Edison16
at  Columbia HeightsFINAL
Columbia Heights45
Brooklyn Center/Concordia Acad29
at  Columbia HeightsFINAL
Fridley63
Minneapolis Edison16
at  Columbia HeightsFINAL
Fridley45
Columbia Heights27
at  Columbia HeightsFINAL
Columbia Heights54
Minneapolis Edison30
at  Columbia HeightsFINAL
Cambridge-Isanti46
Lakeville South29
at  South St. PaulFINAL
Cambridge-Isanti54
South St. Paul21
at  South St. PaulFINAL
South St. Paul34
Lakeville South32
at  South St. PaulFINAL
Chatfield44
Lake City23
at  ZumbrotaFINAL
Chatfield36
Zumbrota-Mazeppa27
at  ZumbrotaFINAL
Zumbrota-Mazeppa43
Lake City25
at  ZumbrotaFINAL
Forest Lake53
Cretin-Derham Hall12
at  Cottage GroveFINAL
Park of Cottage Grove50
Cretin-Derham Hall15
at  Cottage GroveFINAL
Forest Lake47
Park of Cottage Grove20
at  Cottage GroveFINAL
Nashwauk-Keewatin/Greenway55
Virginia Area21
at  NashwaukFINAL
Belgrade-Brooten-Elrosa49
Prairie Valley18
at  Parkers PrairieFINAL
Holdingford59
Eden Valley-Watkins15
at  HoldingfordFINAL
Blaine41
Elk River29
at  BlaineFINAL
Faribault68
Mankato West9
at  Mankato WestFINAL
Perham40
Fergus Falls22
at  PerhamFINAL
Park Rapids Area42
Fosston/Bagley33
at  Park RapidsFINAL
Badger/Greenbush-Middle River46
Thief River Falls33
at  Thief River FallsFINAL
Kenyon-Wanamingo61
Hayfield11
at  KenyonFINAL
Chisago Lakes Area57
Irondale/Spring Lake Park14
at  LindstromFINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg61
Benson15
at  BensonFINAL
Pine Island49
La Crescent-Hokah21
at  Pine IslandFINAL
Walker-Hackensack-Akeley/Nevis40
United Clay-Becker33
at  WalkerFINAL
Kasson-Mantorville58
Caledonia6
at  KassonFINAL
Lakeville North40
Chaska/Chanhassen25
at  ChaskaFINAL
Fertile-Beltrami51
Red Lake County Central24
at  FertileFINAL
Hutchinson60
Rocori11
at  Cold SpringFINAL
Atwater-Cosmos-Grove City62
Sauk Rapids-Rice4
at  Sauk RapidsFINAL
New York Mills39
Osakis27
at  New York MillsFINAL
Mora40
Dassel-Cokato/Litchfield27
at  CokatoFINAL
Eastview36
New Prague31
at  EastviewFINAL
New Richland-H-E-G36
WEM/JWP32
at  WatervilleFINAL
Breckenridge45
Ortonville33
at  BreckenridgeFINAL
Apple Valley49
Prior Lake10
at  Apple ValleyFINAL
Richfield56
Rockford10
at  RichfieldFINAL
St. Francis73
Spring Lake Park3
at  St. FrancisFINAL
Hastings45
Stillwater Area17
at  HastingsFINAL
Eden Prairie37
Tartan27
at  Eden PrairieFINAL
Triton58
Westfield24
at  Blooming PrairieFINAL
Wabasso/Red Rock Central52
BOLD6
at  OliviaFINAL
Annandale-Maple Lake35
Wayzata31
at  AnnandaleFINAL
White Bear Lake56
Roseville24
at  RosevilleFINAL
Rochester Mayo80
Winona/Winona Cotter0
at  Rochester MayoFINAL
Woodbury48
Mounds View21
at  Mounds ViewFINAL
Adrian Area66
Tracy-Milroy-Balaton\Westbrook-Walnut-Grove4
at  TracyFINAL
Osseo45
Robbinsdale Armstrong25
at  OsseoFINAL
Owatonna77
Austin3
at  OwatonnaFINAL
Barnesville64
Wadena-Deer Creek4
at  WadenaFINAL
Pequot Lakes/Pine River-Backus33
Bemidji27
at  Pequot LakesFINAL
Watertown Mayer/ Mayer Luth.36
Big Lake32
at  WatertownFINAL
Blackduck/Cass Lake-Bena47
Roseau36
at  RoseauFINAL
Bloomington Kennedy52
Burnsville18
at  Bloomington KennedyFINAL
Kasson-Mantorville55
Byron9
at  KassonFINAL
Cannon Falls42
Stewartville24
at  StewartvilleFINAL
Champlin Park41
Andover27
at  AndoverFINAL
Coon Rapids59
Park Center9
at  Brooklyn ParkFINAL
Robbinsdale Cooper42
Delano36
at  Robbinsdale CooperFINAL
Rosemount52
Eagan11
at  RosemountFINAL
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2019 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |