Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Wrestling Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Wrestling Scores for Thursday, January 31, 2013
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
East Ridge45
Cretin-Derham Hall30
at  East RidgeFINAL
East Ridge51
Minneapolis Edison18
at  East RidgeFINAL
Rosemount41
Eden Prairie15
at  WayzataFINAL
Wayzata42
Eden Prairie21
at  WayzataFINAL
Rosemount36
Wayzata22
at  WayzataFINAL
Thief River Falls55
Fosston/Bagley15
at  Detroit LakesFINAL
Detroit Lakes58
Fosston/Bagley15
at  Detroit LakesFINAL
Detroit Lakes50
Thief River Falls21
at  Detroit LakesFINAL
Richfield50
Fridley27
at  Robbinsdale CooperFINAL
Robbinsdale Cooper40
Fridley31
at  Robbinsdale CooperFINAL
Richfield39
Robbinsdale Cooper33
at  Robbinsdale CooperFINAL
GMLOS28
Medford27
at  SouthlandFINAL
GMLOS48
Southland18
at  SouthlandFINAL
Medford39
Southland12
at  SouthlandFINAL
Holdingford47
Royalton/Upsala26
at  RoyaltonFINAL
Hopkins46
Rocori18
at  MinnetonkaFINAL
Willmar64
Hopkins6
at  MinnetonkaFINAL
Hopkins34
Minnetonka30
at  MinnetonkaFINAL
Willmar51
Rocori10
at  MinnetonkaFINAL
Minnetonka40
Rocori20
at  MinnetonkaFINAL
Willmar43
Minnetonka19
at  MinnetonkaFINAL
Waseca36
LeSueur-Henderson35
at  WatervilleFINAL
WEM/JWP65
LeSueur-Henderson12
at  WatervilleFINAL
WEM/JWP57
Waseca20
at  WatervilleFINAL
Marshall/Lakeview36
Luverne35
at  PipestoneFINAL
Pipestone Area36
Luverne35
at  PipestoneFINAL
Pipestone Area49
Marshall/Lakeview27
at  PipestoneFINAL
Madelia/Truman/Martin Luther54
Winona/Winona Cotter12
at  WellsFINAL
United South Central54
Madelia/Truman/Martin Luther19
at  WellsFINAL
United South Central66
Winona/Winona Cotter9
at  WellsFINAL
St. Croix Lutheran166
Brooklyn Center/Concordia Acad133.5
Spectrum129
Trinity School121
St. Agnes112
Minnehaha/DeLaSalle55
at  St. Croix LutheranFINAL
Simley55
New Prague6
at  ShakopeeFINAL
New Prague38
Shakopee28
at  ShakopeeFINAL
Simley48
Shakopee15
at  ShakopeeFINAL
Zimmerman50
Ogilvie9
at  MoraFINAL
Mora66
Ogilvie9
at  MoraFINAL
Mora55
Zimmerman15
at  MoraFINAL
Rochester Mayo51
Rochester John Marshall15
at  Rochester CenturyFINAL
Rochester John Marshall61
Rochester Century15
at  Rochester CenturyFINAL
Rochester Mayo62
Rochester Century12
at  Rochester CenturyFINAL
South St. Paul48
White Bear Lake24
at  WoodburyFINAL
Woodbury51
South St. Paul25
at  WoodburyFINAL
Woodbury51
White Bear Lake19
at  WoodburyFINAL
Wabasha-Kellogg53
Triton21
at  St. CharlesFINAL
St. Charles41
Triton36
at  St. CharlesFINAL
St. Paul Johnson60
Cretin-Derham Hall18
at St. CharlesFINAL
Wabasha-Kellogg41
St. Charles27
at  St. CharlesFINAL
Kimball Area51
Osakis19
at  KimballFINAL
St. Francis60
Benilde-St. Margaret's14
at  IrondaleFINAL
Irondale36
Benilde-St. Margaret's15
at  IrondaleFINAL
St. Francis67
Columbia Heights10
at  IrondaleFINAL
Irondale39
Columbia Heights30
at  IrondaleFINAL
St. Francis51
Irondale15
at  IrondaleFINAL
Wabasso/Red Rock Central40
Minneota21
at  WabassoFINAL
Kimball Area Triangular
Belgrade-Brooten-Elrosa33
Osakis30
at  KimballFINAL
Chaska44
Northfield30
at  NorthfieldFINAL
Chisago Lakes Area42
North Branch33
at  North BranchFINAL
Eagan42
Burnsville29
at  BurnsvilleFINAL
Dover-Eyota45
FCLMC36
at  EyotaFINAL
Glencoe-Silver Lake/Lester Prairie54
Howard Lake-Waverly-Winsted20
at  Howard LakeFINAL
Hastings42
Forest Lake23
at  Forest LakeFINAL
Byron61
Hayfield9
at  ByronFINAL
United Clay-Becker45
Red Lake County Central21
at  HawleyFINAL
Caledonia42
Lewiston-Altura/Rushford-Peterson28
at  CaledoniaFINAL
Becker32
Little Falls29
at  BeckerFINAL
New Richland-H-E-G61
Westfield15
at  Blooming PrairieFINAL
New York Mills51
Wadena-Deer Creek18
at  WadenaFINAL
Mounds View38
Park of Cottage Grove30
at  Mounds ViewFINAL
Prior Lake58
Eastview17
at  EastviewFINAL
Maple Grove57
Rockford18
at  Maple GroveFINAL
Stillwater Area60
Roseville18
at  StillwaterFINAL
Rush City/Braham42
Mille Lacs37
at  IsleFINAL
St. Michael-Albertville70
Buffalo3
at  BuffaloFINAL
St. Paul Central51
St. Paul Como Park15
at  Como ParkFINAL
St. Paul Johnson41
St. Paul Highland Park31
at  Highland ParkFINAL
Kenyon-Wanamingo52
Stewartville19
at  KenyonFINAL
Plainview-Elgin-Millville42
Tartan24
at  PlainviewFINAL
Totino-Grace63
Spring Lake Park9
at  Spring Lake ParkFINAL
Watertown Mayer/ Mayer Luth.52
Waconia9
at  WatertownFINAL
United Clay-Becker42
Mahnomen/Waubun30
at  HawleyFINAL
St. Cloud Tech47
Sauk Centre/Melrose17
at  Sauk CentreFINAL
Annandale-Maple Lake40
Goodhue23
at  AnnandaleFINAL
Moorhead48
Perham15
at  MoorheadFINAL
Bemidji66
Nashwauk-Keewatin/Greenway6
at  BemidjiFINAL
Blackduck/Cass Lake-Bena55
Nashwauk-Keewatin/Greenway22
at  BemidjiFINAL
Albert Lea Area68
Ellsworth WI6
at TBAFINAL
Apple Valley50
Bloomington Kennedy10
at  Apple ValleyFINAL
Cannon Falls51
Lake City21
at  Lake CityFINAL
Kimball Area Triangular
Kimball Area43
Belgrade-Brooten-Elrosa22
at  KimballFINAL
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2019 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |