Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Wrestling Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Wrestling Scores for Friday, January 18, 2013
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Foley64
Zimmerman12
at  FoleyFINAL
Paynesville Area51
Crosby-Ironton27
at  PierzFINAL
Sauk Rapids-Rice58
Crosby-Ironton15
at  PierzFINAL
Pierz50
Crosby-Ironton15
at  PierzFINAL
Paynesville Area40
Sauk Rapids-Rice29
at  PierzFINAL
Pierz53
Paynesville Area12
at  PierzFINAL
Pierz55
Sauk Rapids-Rice18
at  PierzFINAL
Red Lake County Central Quadrangular
Park Rapids Area48
Deer River27
at  OkleeFINAL
Prairie Valley51
Deer River24
at  OkleeFINAL
Deer River28
Red Lake County Central27
at  OkleeFINAL
Red Lake County Central Quadrangular
Park Rapids Area48
Prairie Valley30
at  OkleeFINAL
Red Lake County Central Quadrangular
Park Rapids Area45
Red Lake County Central30
at  OkleeFINAL
Prairie Valley46
Red Lake County Central36
at  OkleeFINAL
Plainview-Elgin-Millville45
WEM/JWP24
at  PlainviewFINAL
Litchfield48
Delano24
at  CokatoFINAL
Dassel-Cokato/Litchfield45
Delano31
at  CokatoFINAL
Litchfield47
Orono11
at  CokatoFINAL
Dassel-Cokato/Litchfield53
Orono13
at  CokatoFINAL
Moorhead279.5
Fergus Falls142.5
Fosston/Bagley133
Mahnomen/Waubun131
East Grand Forks/Sacred Heart111.5
Pelican Rapids110
United Clay-Becker97.5
Dilworth-Glyndon-Felton91.5
at  HawleyFINAL
Cloquet/Esko54
Northwestern WI24
at TBAFINAL
Albany32
Howard Lake-Waverly-Winsted28
at TBAFINAL
Robbinsdale Armstrong63
Minneapolis Roosevelt12
at  East RidgeFINAL
Benson48
Albany32
at TBAFINAL
Osakis48
Albany27
at  OsakisFINAL
East Ridge51
Robbinsdale Armstrong22
at  East RidgeFINAL
Rogers55
Minneapolis Roosevelt6
at  East RidgeFINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted48
Browerville22
at  East RidgeFINAL
East Ridge72
Minneapolis Roosevelt6
at  East RidgeFINAL
Benson48
Browerville30
at  East RidgeFINAL
Rogers39
East Ridge37
at  East RidgeFINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg76
Ortonville6
at  KerkhovenFINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted51
Benson27
at  OsakisFINAL
St. Cloud Apollo69
Ortonville12
at  KerkhovenFINAL
Osakis54
Benson27
at  OsakisFINAL
Little Falls42
Brainerd/Pillager24
at  Little FallsFINAL
Osakis53
Howard Lake-Waverly-Winsted24
at  OsakisFINAL
Fairmont/Martin County West66
St. Clair/Mankato Loyola10
at  FairmontFINAL
Proctor/Hermantown12
at TBAFINAL
Stillwater Area64
Cretin-Derham Hall12
at  White Bear LakeFINAL
Virginia Area36
at TBAFINAL
White Bear Lake66
Cretin-Derham Hall6
at  White Bear LakeFINAL
Stillwater Area33
White Bear Lake30
at  White Bear LakeFINAL
Cloquet/Esko54
Northwoods WI24
at Northwestern WIFINAL
Centennial56
Grand Rapids13
at  North BranchFINAL
Virginia Area33
Proctor/Hermantown6
at Northwestern WIFINAL
Centennial57
Nashwauk-Keewatin/Greenway21
at  North BranchFINAL
Virginia Area47
Northwoods WI24
at Northwestern WIFINAL
North Branch35
Grand Rapids27
at  North BranchFINAL
North Branch60
Nashwauk-Keewatin/Greenway10
at  North BranchFINAL
Rocori47
Robbinsdale Cooper22
at  MoundFINAL
Wayzata47
Robbinsdale Cooper22
at  MoundFINAL
Mound Westonka43
Robbinsdale Cooper15
at  MoundFINAL
Wayzata57
Rocori19
at  MoundFINAL
Plainview-Elgin-Millville39
Lake City22
at  PlainviewFINAL
Mound Westonka25
Rocori19
at  MoundFINAL
Wayzata38
Mound Westonka26
at  MoundFINAL
Holdingford45
Zimmerman28
at  FoleyFINAL
Foley46
Holdingford28
at  FoleyFINAL
New London-Spicer Invitational
New London-Spicer206.5
Lakeville South180
Belgrade-Brooten-Elrosa174
Princeton149
Eden Valley-Watkins113.5
Minnetonka102
Bertha-Hewitt/Verndale/Parkers Prairie87
Redwood Valley51
at  New LondonFINAL
Brooklyn Center/Concordia Acad51
Minneapolis Washburn24
at  Brooklyn CenterFINAL
Fairmont/Martin County West42
Madelia/Truman/Martin Luther34
at  FairmontFINAL
Eden Prairie50
Minneapolis Henry15
at  Eden PrairieFINAL
Little Falls45
Mora35
at  Little FallsFINAL
Perham35
Detroit Lakes27
at  Detroit LakesFINAL
Prior Lake34
New Prague21
at  New PragueFINAL
Hastings71
Roseville11
at  HastingsFINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg53
St. Cloud Apollo17
at  KerkhovenFINAL
St. Michael-Albertville40
Cambridge-Isanti10
at  CambridgeFINAL
Windom/Mountain Lake44
Marshall/Lakeview27
at  WindomFINAL
Apple Valley57
Eastview9
at  EastviewFINAL
Coon Rapids38
Monticello32
at  MonticelloFINAL
Proctor/Hermantown6
at Northwestern WIFINAL
Cloquet/Esko59
Virginia Area21
at Northwestern WIFINAL
Aitkin40
Pine City/Hinckley-Finlayson31
at  AitkinFINAL
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2019 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |