Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Wrestling Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Wrestling Scores for Thursday, January 3, 2013
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Hutchinson52
Glencoe-Silver Lake/Lester Prairie23
at  GlencoeFINAL
Glencoe-Silver Lake/Lester Prairie42
Waconia30
at  GlencoeFINAL
Cannon Falls58
La Crescent-Hokah3
at  Cannon FallsFINAL
Richfield54
Mahtomedi27
at  TartanFINAL
Tartan54
Mahtomedi21
at  TartanFINAL
Tartan57
Richfield21
at  TartanFINAL
Coon Rapids60
Maple Grove12
at  Coon RapidsFINAL
Coon Rapids61
Osseo4
at  Coon RapidsFINAL
Montevideo51
Fulda/Murray County Central24
at  FuldaFINAL
Windom/Mountain Lake66
Fulda/Murray County Central12
at  FuldaFINAL
St. James Area61
Waseca12
at  St. JamesFINAL
South St. Paul72
North St. Paul3
at  St. Thomas AcademyFINAL
St. Thomas Academy42
North St. Paul36
at  St. Thomas AcademyFINAL
South St. Paul75
St. Thomas Academy6
at  St. Thomas AcademyFINAL
Wayzata49
Paynesville Area23
at  KimballFINAL
Kimball Area35
Paynesville Area21
at  KimballFINAL
Kimball Area36
Wayzata27
at  KimballFINAL
Albert Lea Area48
WEM/JWP21
at  Mankato EastFINAL
Albert Lea Area65
Mankato East12
at  Mankato EastFINAL
WEM/JWP40
Mankato East29
at  Mankato EastFINAL
Barnesville52
Breckenridge19
at  Parkers PrairieFINAL
Barnesville72
United Clay-Becker6
at  Parkers PrairieFINAL
Barnesville44
Prairie Valley30
at  Parkers PrairieFINAL
Breckenridge38
United Clay-Becker21
at  Parkers PrairieFINAL
Breckenridge39
Prairie Valley30
at  Parkers PrairieFINAL
Prairie Valley48
United Clay-Becker21
at  Parkers PrairieFINAL
Blaine51
Minneapolis South24
at  Robbinsdale ArmstrongFINAL
Blaine54
Robbinsdale Armstrong18
at  Robbinsdale ArmstrongFINAL
Minneapolis South47
Robbinsdale Armstrong27
at  Robbinsdale ArmstrongFINAL
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo47
Tracy-Milroy-Balaton\Westbrook-Walnut-Grove22
at  Granite FallsFINAL
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo36
Quad County34
at  Granite FallsFINAL
Quad County47
Tracy-Milroy-Balaton\Westbrook-Walnut-Grove18
at  Granite FallsFINAL
Hutchinson48
Waconia16
at  GlencoeFINAL
Staples-Motley Triangular
Park Rapids Area48
Staples-Motley34
at  StaplesFINAL
Staples-Motley Triangular
Pequot Lakes/Pine River-Backus61
Park Rapids Area9
at  StaplesFINAL
United South Central45
Maple River31
at  WellsFINAL
Jackson County Central38
Adrian Area30
at  AdrianFINAL
Kasson-Mantorville74
Goodhue6
at  GoodhueFINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg35
New London-Spicer21
at  New LondonFINAL
Lake City55
Hayfield15
at  HayfieldFINAL
Dover-Eyota42
Lewiston-Altura/Rushford-Peterson31
at  EyotaFINAL
Sibley East48
Tri-City / Cleveland21
at  ArlingtonFINAL
Osakis55
Browerville19
at -1FINAL
Perham65
Ottertail Central9
at  PerhamFINAL
Owatonna46
Rochester Mayo20
at  Rochester MayoFINAL
Hastings51
Park of Cottage Grove14
at  HastingsFINAL
GMLOS36
Riceville IA33
at  Grand MeadowFINAL
Plainview-Elgin-Millville34
Riceville IA33
at  Grand MeadowFINAL
Border West35
Pelican Rapids32
at  WheatonFINAL
Pine Island38
Triton33
at  Dodge CenterFINAL
Plainview-Elgin-Millville48
GMLOS28
at  Grand MeadowFINAL
Madelia/Truman/Martin Luther48
River Valley24
at  MadeliaFINAL
Faribault46
Rochester John Marshall24
at  FaribaultFINAL
St. Cloud Apollo44
Rocori30
at  Cold SpringFINAL
St. Paul Harding44
St. Paul Como Park30
at  Como ParkFINAL
St. Paul Central36
St. Paul Johnson34
at  CentralFINAL
St. Peter59
New Ulm12
at  New UlmFINAL
Sartell-St. Stephen41
Sauk Rapids-Rice25
at  SartellFINAL
Scott West62
LeSueur-Henderson10
at  LeSueurFINAL
Stillwater Area31
Mounds View29
at  Mounds ViewFINAL
FCLMC34
Wabasha-Kellogg33
at  Fillmore CentralFINAL
United North Central67
Walker-Hackensack-Akeley/Nevis9
at  MenahgaFINAL
New York Mills58
West Central Area/Ashby/Brandon-Evansville18
at  New York MillsFINAL
Zumbrota-Mazeppa58
Stewartville11
at  StewartvilleFINAL
Alexandria31
Willmar30
at  WillmarFINAL
Anoka51
Andover20
at  AnokaFINAL
Apple Valley33
Eagan6
at  EaganFINAL
Austin44
Mankato West33
at  Mankato WestFINAL
St. Michael-Albertville55
Big Lake12
at  St. Michael-AlbertvilleFINAL
Blackduck/Cass Lake-Bena60
Red Lake County Central9
at  OkleeFINAL
Blue Earth Area49
Fairmont/Martin County West23
at  FairmontFINAL
Brainerd/Pillager41
Fergus Falls27
at  Fergus FallsFINAL
Monticello66
Buffalo18
at  MonticelloFINAL
Chatfield50
Caledonia12
at  ChatfieldFINAL
Cloquet/Esko37
Mille Lacs33
at  IsleFINAL
Grand Rapids60
Deer River24
at  Grand RapidsFINAL
Elk River34
Champlin Park30
at  Champlin ParkFINAL
Fertile-Beltrami45
Roseau27
at  RoseauFINAL
Badger/Greenbush-Middle River40
Crookston36
at  CrookstonFINAL
Staples-Motley Triangular
Pequot Lakes/Pine River-Backus49
Staples-Motley19
at  StaplesFINAL
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2019 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |