Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Wrestling Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Wrestling Scores for Thursday, December 6, 2012
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Stillwater Area47
St. Cloud Tech19
at  WayzataFINAL
Wayzata51
St. Cloud Tech28
at  WayzataFINAL
Wayzata46
Stillwater Area18
at  WayzataFINAL
South St. Paul64
St. Paul Harding18
at  Minneapolis SouthFINAL
Minneapolis South48
St. Paul Harding31
at  Minneapolis SouthFINAL
South St. Paul63
Minneapolis South12
at  Minneapolis SouthFINAL
Stewartville42
Triton22
at  Lake CityFINAL
Stewartville42
Lake City34
at  Lake CityFINAL
Lake City37
Triton30
at  Lake CityFINAL
Windom/Mountain Lake40
Worthington33
at  LuverneFINAL
Windom/Mountain Lake46
Luverne26
at  LuverneFINAL
Worthington37
Luverne29
at  LuverneFINAL
Albert Lea Area78
Winona/Winona Cotter6
at  AustinFINAL
Albert Lea Area71
Austin3
at  AustinFINAL
Austin43
Winona/Winona Cotter30
at  AustinFINAL
Irondale/Spring Lake Park51
Spectrum21
at  AustinFINAL
Irondale/Spring Lake Park57
Fridley15
at  FridleyFINAL
Apple Valley52
Rosemount15
at  RosemountFINAL
Lakeville North40
Rosemount27
at  RosemountFINAL
Quad County39
Benson37
at  Grove CityFINAL
Atwater-Cosmos-Grove City58
Benson15
at  Grove CityFINAL
Atwater-Cosmos-Grove City65
Quad County3
at  Grove CityFINAL
Byron30
Kenyon-Wanamingo26
at  La CrescentFINAL
Byron52
La Crescent-Hokah15
at  La CrescentFINAL
Kenyon-Wanamingo71
La Crescent-Hokah3
at  La CrescentFINAL
Adrian Area38
Canton SD31
at  AdrianFINAL
Adrian Area66
Harrisburg SD5
at  AdrianFINAL
Adrian Area57
Tri-Valley SD18
at  AdrianFINAL
Lake Crystal-Wellcome Memorial Area43
Chaska/Chanhassen19
at  ArlingtonFINAL
Sibley East35
Chaska/Chanhassen23
at  ArlingtonFINAL
Lake Crystal-Wellcome Memorial Area38
Sibley East22
at  ArlingtonFINAL
St. Cloud Apollo37
Fergus Falls36
at  Sauk RapidsFINAL
Fergus Falls40
Sauk Rapids-Rice25
at  Sauk RapidsFINAL
St. Cloud Apollo40
Sauk Rapids-Rice38
at  Sauk RapidsFINAL
St. Croix Lutheran59
Brooklyn Center/Concordia Acad6
at  MahtomediFINAL
Mahtomedi57
Brooklyn Center/Concordia Acad22
at  MahtomediFINAL
Fridley45
Spectrum36
at  FridleyFINAL
St. Croix Lutheran39
Mahtomedi35
at  MahtomediFINAL
Park Center39
Irondale/Spring Lake Park28
at  FridleyFINAL
Maple River28
at  Blue EarthFINAL
Park Center45
Fridley28
at  FridleyFINAL
New Prague44
United South Central25
at  WatervilleFINAL
New Prague48
WEM/JWP27
at  WatervilleFINAL
United South Central45
WEM/JWP35
at  WatervilleFINAL
Deer River Triangular
Pequot Lakes/Pine River-Backus60
Walker-Hackensack-Akeley/Nevis18
at  Deer RiverFINAL
Delano47
Rockford36
at  DelanoFINAL
St. Francis36
Chisago Lakes Area33
at  LindstromFINAL
Sartell-St. Stephen54
Rocori15
at  Cold SpringFINAL
Scott West34
Eden Prairie17
at  Eden PrairieFINAL
Totino-Grace69
Benilde-St. Margaret's12
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
Wahpeton (ND)42
Breckenridge33
at  BreckenridgeFINAL
White Bear Lake42
Forest Lake24
at  Forest LakeFINAL
Brainerd/Pillager45
Alexandria30
at  AlexandriaFINAL
Eastview45
Burnsville28
at  EastviewFINAL
Canby56
Tracy-Milroy-Balaton\Westbrook-Walnut-Grove15
at  TracyFINAL
Mounds View33
Champlin Park31
at  Mounds ViewFINAL
Columbia Heights48
Spring Lake Park36
at  Spring Lake ParkFINAL
North Branch63
Robbinsdale Cooper15
at  North BranchFINAL
Detroit Lakes55
Mahnomen/Waubun18
at  MahnomenFINAL
East Grand Forks/Sacred Heart36
Red Lake County Central33
at  OkleeFINAL
Owatonna39
Faribault25
at  OwatonnaFINAL
Holdingford39
Aitkin30
at  AitkinFINAL
Jackson County Central47
Pipestone Area21
at  PipestoneFINAL
Eagan45
Lakeville South26
at  EaganFINAL
Mankato West50
Rochester Century30
at  Rochester CenturyFINAL
Milaca/Faith Christian53
Mora12
at  MoraFINAL
Minneota48
Marshall/Lakeview24
at  MarshallFINAL
Waconia54
Tri-City / Cleveland25
at  WaconiaFINAL
St. James Area58
Fulda/Murray County Central10
at  FuldaFINAL
Osakis49
Ottertail Central21
at  OsakisFINAL
Paynesville Area36
Montevideo32
at  MontevideoFINAL
Deer River Triangular
Pequot Lakes/Pine River-Backus67
Deer River9
at  Deer RiverFINAL
Deer River Triangular
Walker-Hackensack-Akeley/Nevis48
Deer River42
at  Deer RiverFINAL
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2019 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |