PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report a Score | Coach Login | Tournament Brackets
CraigOlsonSports | LakesAreaSports | PheasantCountry | SportsCow | Vikingland
Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Wrestling Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Wrestling Scores for Saturday, February 4, 2012
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
New London-Spicer47
Grand Rapids25
at AnokaFINAL
Atwater-Cosmos-Grove City66
Medford4
at Howard Lake-Waverly-WinstedFINAL
Atwater-Cosmos-Grove City64
Rockford6
at Howard Lake-Waverly-WinstedFINAL
Atwater-Cosmos-Grove City57
Howard Lake-Waverly-Winsted15
at Howard Lake-Waverly-WinstedFINAL
Medford45
Rockford36
at Howard Lake-Waverly-WinstedFINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted40
Medford36
at Howard Lake-Waverly-WinstedFINAL
Rockford34
Howard Lake-Waverly-Winsted32
at Howard Lake-Waverly-WinstedFINAL
Badger/Greenbush-Middle River42
St. Cloud Apollo34
at BemidjiFINAL
Badger/Greenbush-Middle River40
Bemidji30
at BemidjiFINAL
St. Cloud Apollo47
Bemidji12
at BemidjiFINAL
Little Falls36
Anoka32
at AnokaFINAL
Lake City63
Southland9
at Wabasha-KelloggFINAL
Watertown Mayer/ Mayer Luth.175
Maple River156.5
Annandale-Maple Lake156
LeSueur-Henderson135.5
Mankato East113
Norwood-Young America96
Austin93
Marshall/Lakeview87
Winona/Winona Cotter17
at Mankato EastFINAL
Minneota/Lincoln HI214
St. James Area180.5
Pipestone Area115.5
Fairmont/Martin County West102
Madelia/Truman/Martin Luther96
Worthington/RL-B64
at Martin County WestFINAL
Thief River Falls244.5
Mahnomen/Waubun142.5
Roseau132.5
Fertile-Beltrami132
United Clay-Becker129
Crookston85
West Marshall78
Red Lake County Central66
at Fertile-BeltramiFINAL
Kasson-Mantorville222
Forest Lake216.5
Burnsville152
Rochester Mayo149
Pine Island110
La Crescent70.5
GMLOK70.5
Fillmore C/Lanesboro/M-C69
Rochester Century36
Benilde-St. Margaret's25
at Pine IslandFINAL
Cannon Falls37
Eden Prairie36
at Cannon FallsFINAL
Foley39
Prior Lake16
at St. Michael-AlbertvilleFINAL
Foley29
St. Michael-Albertville28
at St. Michael-AlbertvilleFINAL
St. Michael-Albertville40
Prior Lake17
at St. Michael-AlbertvilleFINAL
Jackson County Central262
Chatfield199
WEM/JWP146
Totino-Grace133
St. Charles113
St. Clair/Mankato Loyola48
Triton0
at WEM/JWPFINAL
Coon Rapids38
Spring Lake Park27
at BlaineFINAL
Hastings59
St. Francis15
at AnokaFINAL
Rogers60
Minnehaha/DeLaSalle9
at RogersFINAL
Zimmerman30
Minnehaha/DeLaSalle18
at RogersFINAL
Mille Lacs78
Minnehaha/DeLaSalle3
at RogersFINAL
Holdingford45
Mound-Westonka15
at RogersFINAL
Mound-Westonka48
Rogers22
at RogersFINAL
Mound-Westonka60
Zimmerman22
at RogersFINAL
Holdingford48
Mille Lacs17
at RogersFINAL
MACCRAY/RCW47
St. Paul Johnson19
at RogersFINAL
Holdingford57
MACCRAY/RCW19
at RogersFINAL
Mille Lacs49
St. Paul Johnson25
at RogersFINAL
MACCRAY/RCW42
Rogers32
at RogersFINAL
St. Paul Johnson50
Zimmerman9
at RogersFINAL
Plainview-Elgin-Millville46
Cannon Falls26
at Cannon FallsFINAL
Cannon Falls39
Northfield30
at Cannon FallsFINAL
Hopkins57
Northfield18
at Cannon FallsFINAL
Kenyon-Wanamingo48
Tri-City / Cleveland19
at Cannon FallsFINAL
Rochester John Marshall38
Eden Prairie30
at Cannon FallsFINAL
Eden Prairie39
Tri-City / Cleveland36
at Cannon FallsFINAL
Kenyon-Wanamingo45
Rochester John Marshall24
at Cannon FallsFINAL
Plainview-Elgin-Millville39
Hopkins28
at Cannon FallsFINAL
Tri-City / Cleveland48
Northfield21
at Cannon FallsFINAL
Rochester John Marshall40
Hopkins34
at Cannon FallsFINAL
Kenyon-Wanamingo36
Plainview-Elgin-Millville31
at Cannon FalllsFINAL
Hastings58
Little Falls13
at AnokaFINAL
New London-Spicer36
Little Falls27
at AnokaFINAL
Apple Valley55
White Bear Lake18
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
Apple Valley57
Robbinsdale Armstrong6
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
White Bear Lake45
Eastview22
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
Eastview66
St. Paul Harding15
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
Mankato West42
Maple Grove36
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
East Ridge37
Mankato West36
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
Apple Valley68
Mankato West3
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
Faribault60
Fridley12
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
Faribault69
Orono8
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
Faribault44
Goodhue25
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
Eastview43
Goodhue32
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
Goodhue54
East Ridge20
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
Coon Rapids31
Milaca/Faith Christian28
at BlaineFINAL
Milaca/Faith Christian63
Osseo12
at BlaineFINAL
Rosemount27
Milaca/Faith Christian26
at BlaineFINAL
Blaine37
Osseo36
at BlaineFINAL
Rosemount60
Osseo19
at BlaineFINAL
Elk River49
Spring Lake Park15
at BlaineFINAL
Irondale34
Elk River33
at BlaineFINAL
Rosemount33
Elk River29
at BlaineFINAL
New Richland-H-E-G40
Wabasha-Kellogg31
at Wabasha-KelloggFINAL
Wabasha-Kellogg72
Southland6
at Wabasha-KelloggFINAL
Wabasha-Kellogg45
Lake City20
at Wabasha-KelloggFINAL
New Richland-H-E-G47
Lake City21
at Wabasha-KelloggFINAL
New Richland-H-E-G69
Southland12
at Wabasha-KelloggFINAL
Orono30
Maple Grove28
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
Robbinsdale Armstrong39
Orono19
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
East Ridge36
St. Paul Harding27
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
Robbinsdale Armstrong54
Fridley21
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
White Bear Lake67
Fridley12
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
Maple Grove49
St. Paul Harding24
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
Cambridge-Isanti50
Andover11
at AnokaFINAL
Anoka54
St. Francis15
at AnokaFINAL
Grand Rapids66
Andover8
at AnokaFINAL
Cambridge-Isanti40
New London-Spicer24
at AnokaFINAL
Hastings33
Cambridge-Isanti31
at AnokaFINAL
Grand Rapids37
Anoka22
at AnokaFINAL
St. Francis40
Andover30
at AnokaFINAL
Blaine46
Spring Lake Park24
at BlaineFINAL
Coon Rapids39
Irondale28
at BlaineFINAL
Irondale36
Blaine35
at BlaineFINAL
Park Region Conference Tournament
New York Mills186
Osakis152.5
Ottertail Central147
United North Central136.5
Royalton/Upsala121
Long Prairie-Grey Eagle110
West Central Area109
Browerville/Eagle Valley95.5
Prairie Valley94
Bertha-Hewitt/Verndale80
at Long PrairieFINAL
Alexandria "Big Ole" Invitational
Kerkhoven-Murdock-Sunburg213
Frazee169
MAHACA128
Moorhead121
Alexandria102
Rocori96
Wadena-Deer Creek62
Minnewaska Area43.5
at AlexandriaFINAL
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2014 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com