Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Volleyball Games
School Year:

No Score Reported for These Games:

Fri, November 20, 2020
Minneapolis South vs. Minneapolis Roosevelt
Math and Science Academy vs. Lakes International Language Academy
Minneapolis Edison vs. Minneapolis Southwest
Fridley vs. Brooklyn Center
Richfield vs. Visitation
Northome/Kelliher vs. Lake of the Woods
Twin Cities Academy/Great River vs. Avail Academy
Foley vs. Pierz
Silver Bay vs. Two Harbors
Hmong Academy vs. United Christian Academy
Robbinsdale Armstrong vs. Osseo
St. Francis vs. Princeton
Blake vs. St. Paul Academy
Trinity School vs. St. Agnes
Minneapolis North vs. Minneapolis Henry
Bloomington Jefferson vs. Eden Prairie
Glenville-Emmons vs. Southland
Red Lake Falls vs. Red Lake County Central
Kingsland vs. LeRoy-Ostrander
Pine Island vs. Kasson-Mantorville
Chatfield vs. Triton
Lanesboro vs. Spring Grove
Maple River vs. Medford
Paynesville Area vs. Holdingford
Battle Lake vs. Parkers Prairie

Thu, November 19, 2020
Milaca vs. Foley
PACT Charter vs. Kaleidoscope Charter
Minneapolis Edison vs. Minneapolis Roosevelt
Lakes International Language Academy vs. North Lakes Academy
Minneapolis South vs. Minneapolis Henry
Lakeville South vs. Farmington
Mahtomedi vs. Tartan
Monticello vs. St. Francis
Esko vs. Duluth East
Brainerd vs. Fergus Falls
Mora vs. Zimmerman
Blake vs. Minnehaha Academy
Northeast Range vs. Hill City
Simley vs. South St. Paul
Milaca vs. Foley
Duluth Marshall vs. Duluth Denfeld
Deer River vs. Northland
Moose Lake-Willow River vs. Wrenshall
Cambridge-Isanti vs. Becker
Hopkins vs. Edina
St. Croix Prep vs. St. Paul Academy
Annandale vs. Howard Lake-Waverly-Winsted
Mesabi East vs. Virginia
Barnum vs. Floodwood
Minneapolis North vs. Minneapolis Washburn
Rushford-Peterson vs. St. Charles
Osakis vs. Long Prairie-Grey Eagle
Red Lake County Central vs. Stephen-Argyle
Lanesboro vs. Randolph
Long Prairie-Grey Eagle vs. Browerville/Eagle Valley
Staples-Motley vs. Upsala
Kenyon-Wanamingo vs. Zumbrota-Mazeppa
Rush City vs. Isle
Rochester Mayo vs. Austin
Grand Meadow vs. Kingsland
Fillmore Central vs. Dover-Eyota
Northern Freeze vs. Goodridge/Grygla
New Ulm vs. St. Peter
Sauk Centre vs. Melrose
Lake of the Woods vs. Thief River Falls
LeRoy-Ostrander vs. Southland
East Central vs. Onamia
Blue Earth Area vs. St. James Area
Winona Cotter vs. Rochester Lourdes
Hayfield vs. Chatfield
Lake Park-Audubon vs. Win-E-Mac
Spring Grove vs. Houston
Atwater-Cosmos-Grove City vs. Royalton
NCE/U-H vs. Mahnomen/Waubun
Kimball Area vs. Holdingford
Albert Lea vs. Rochester Century
Edgerton vs. Mountain Lake Area/Comfrey
Staples-Motley vs. Pequot Lakes
Lake of the Woods vs. Warroad
Perham vs. Frazee
Faribault vs. Rochester John Marshall
Wadena-Deer Creek vs. Pillager
Henning vs. New York Mills
Red Wing vs. Winona
Warroad vs. Crookston
Pine River-Backus vs. Park Rapids Area

Wed, November 18, 2020
Blaine vs. Robbinsdale Armstrong
St. Louis Park vs. Robbinsdale Cooper
Spring Lake Park vs. Anoka
Park Center vs. Coon Rapids

Tue, November 17, 2020
Floodwood vs. Cook County
Maranatha Christian vs. Concordia Academy
Belle Plaine vs. Mayer Lutheran
International School of MN/Eagle Ridge vs. Lester Prairie
Duluth Denfeld vs. Hermantown
St. Cloud Apollo vs. Bemidji
Minneapolis Henry vs. Minneapolis Southwest
Cambridge-Isanti vs. Monticello
Delano vs. Holy Family Catholic
Deer River vs. Eveleth-Gilbert
Chisago Lakes Area vs. St. Francis
Eagan vs. Lakeville South
Cherry vs. Littlefork-Big Falls
Minneapolis Roosevelt vs. Minneapolis North
St. Cloud Tech vs. Willmar
Hastings vs. Mahtomedi
Prior Lake vs. Burnsville
Hibbing vs. Cloquet
Cretin-Derham Hall vs. East Ridge
Blackduck vs. Cass Lake-Bena
Wrenshall vs. Barnum
Glencoe-Silver Lake vs. Rockford
Grand Meadow vs. Glenville-Emmons
Rochester Lourdes vs. Stewartville
Red Lake County Central vs. Goodridge/Grygla
Southland vs. Lyle/Austin Pacelli
St. James Area vs. St. Peter
Westbrook-Walnut Grove vs. Heron Lake-Okabena/Fulda
Lake Park-Audubon vs. Rothsay
Kittson County Central vs. Warren-Alvarado-Oslo
Pequot Lakes vs. Park Rapids Area
Rochester Century vs. Winona
Warroad vs. East Grand Forks
Menahga vs. Verndale
Frazee vs. Hawley
Hillcrest Lutheran Academy vs. Ashby
Austin vs. Mankato East
Mountain Lake Area/Comfrey vs. Murray County Central
New York Mills vs. Wadena-Deer Creek
Dawson-Boyd vs. Kerkhoven-Murdock-Sunburg

Mon, November 16, 2020
Pierz vs. Mora
Cook County vs. McGregor
Lakes International Language Academy vs. Math and Science Academy
Minneapolis Henry vs. Minneapolis Edison
Chesterton Academy vs. Liberty Classical Academy
Kaleidoscope Charter vs. Blake
St. Croix Prep vs. St. Agnes
Mountain Iron-Buhl vs. Bigfork
Milaca vs. St. Cloud Cathedral
Foley vs. Albany
Pierz vs. Mora
Sartell-St. Stephen vs. Fergus Falls
Hermantown vs. Duluth Marshall
New Life Academy vs. Trinity School
Virginia vs. Cloquet
Wabasha-Kellogg vs. La Crescent-Hokah
Isle vs. Rush City
Dover-Eyota vs. Rushford-Peterson
Dawson-Boyd vs. Kerkhoven-Murdock-Sunburg
Blooming Prairie vs. Maple River
Hinckley-Finlayson vs. Braham
Benson vs. Sauk Centre
Medford vs. Cannon Falls
Morris Area/Chokio-Alberta vs. Montevideo
Belgrade-Brooten-Elrosa vs. Holdingford
Royalton vs. Kimball Area
Crookston vs. Warren-Alvarado-Oslo
Benson vs. Foley
Menahga vs. Wadena-Deer Creek
Rothsay vs. Hillcrest Lutheran Academy

Sat, November 14, 2020
Foley vs. St. Cloud Cathedral
Burnsville vs. Eagan

Fri, November 13, 2020
Rochester Mayo vs. Rochester John Marshall
Minneapolis Henry vs. Minneapolis North
Liberty Classical Academy vs. Twin Cities Academy/Great River
Little Falls vs. Pierz
Albany vs. Milaca
St. Cloud Cathedral vs. Foley
Blake vs. Spectrum
Alexandria vs. St. Cloud Apollo
Lakeville South vs. Burnsville
Win-E-Mac vs. Mahnomen/Waubun
Duluth East vs. Duluth Denfeld
United Christian Academy vs. Hiawatha Collegiate
Albany vs. Milaca
St. Croix Lutheran vs. DeLaSalle
Long Prairie-Grey Eagle vs. Osakis
Wabasha-Kellogg vs. St. Charles
Climax/Fisher vs. Lake Park-Audubon
Chatfield vs. Dover-Eyota
Rochester Lourdes vs. Lake City
Sauk Centre vs. Benson
Lyle/Austin Pacelli vs. Kingsland
Heron Lake-Okabena/Fulda vs. Mountain Lake Area/Comfrey
Foley vs. Spectrum
Adrian/Ellsworth vs. Westbrook-Walnut Grove
Warren-Alvarado-Oslo vs. Northern Freeze

Thu, November 12, 2020
Silver Bay vs. McGregor
Little Falls vs. Mora
Proctor vs. Hermantown
St. Cloud Tech vs. St. Cloud Apollo
Princeton vs. St. Francis
Wrenshall vs. Floodwood
Kaleidoscope Charter vs. Lester Prairie
North St. Paul vs. Hastings
Cambridge-Isanti vs. Chisago Lakes Area
Cherry vs. Bigfork
Alexandria vs. Fergus Falls
South St. Paul vs. Tartan
St. Charles vs. La Crescent-Hokah
Clearbrook-Gonvick vs. Red Lake County Central
Pine Island vs. Zumbrota-Mazeppa
Wabasha-Kellogg vs. Winona Cotter
Rush City vs. Pine City
Albert Lea vs. Rochester Mayo
Isle vs. Ogilvie
Schaeffer Academy vs. Lanesboro
Park Rapids Area vs. Staples-Motley
Thief River Falls vs. Warroad
New York Mills vs. Menahga
Parkers Prairie vs. Underwood
Climax/Fisher vs. Fertile-Beltrami
Henning vs. Sebeka
Plainview-Elgin-Millville vs. Goodhue
Murray County Central vs. Heron Lake-Okabena/Fulda
Wadena-Deer Creek vs. Verndale
Rochester Century vs. Mankato East

Wed, November 11, 2020
Lakeville North vs. Lakeville South
Minneapolis Edison vs. Minneapolis North

Tue, November 10, 2020
DeLaSalle vs. Visitation
St. Anthony Village vs. St. Croix Lutheran
Maranatha Christian vs. Trinity School
Mora vs. St. Cloud Cathedral
Annandale vs. New London-Spicer
Albany vs. Zimmerman
Mahtomedi vs. South St. Paul
Byron vs. Zumbrota-Mazeppa
Hastings vs. Simley
Red Wing vs. Albert Lea
McGregor vs. Two Harbors
Pine City vs. Rush City
Thief River Falls vs. Red Lake Falls
Lyle/Austin Pacelli vs. LeRoy-Ostrander
Rochester John Marshall vs. Austin
Atwater-Cosmos-Grove City vs. Holdingford
Plainview-Elgin-Millville vs. Wabasha-Kellogg
Southland vs. Grand Meadow
MACCRAY vs. Kerkhoven-Murdock-Sunburg
Winona Cotter vs. St. Charles
Kingsland vs. Glenville-Emmons
La Crescent-Hokah vs. Rushford-Peterson
Pillager vs. New York Mills
Faribault vs. Northfield
Pine River-Backus vs. Long Prairie-Grey Eagle
Ogilvie vs. Upsala
Hills-Beaver Creek vs. Mountain Lake Area/Comfrey
Westbrook-Walnut Grove vs. Southwest MN Christian
Rochester Mayo vs. Winona
Sacred Heart vs. Warren-Alvarado-Oslo

Mon, November 9, 2020
Twin Cities Academy/Great River vs. Liberty Classical Academy
Mounds Park Academy vs. Blake
Minneapolis Roosevelt vs. Minneapolis Southwest
Minneapolis Washburn vs. Minneapolis Henry
Chisago Lakes Area vs. Princeton
Minneapolis Edison vs. Minneapolis South
Apple Valley vs. Lakeville South
Caledonia vs. Wabasha-Kellogg
Red Lake County Central vs. Climax/Fisher
East Central vs. Hinckley-Finlayson

Sat, November 7, 2020
Dover-Eyota vs. Caledonia
Walker-Hackensack-Akeley vs. Win-E-Mac

Fri, November 6, 2020
Hiawatha Collegiate vs. Math and Science Academy
Minneapolis North vs. Minneapolis Edison

Thu, November 5, 2020
Silver Bay vs. Floodwood
Blake vs. Providence Academy
McGregor vs. Wrenshall
Lake of the Woods vs. Blackduck
Two Harbors vs. Esko
Bemidji vs. Fergus Falls
Rush City vs. Hinckley-Finlayson
St. Charles vs. Plainview-Elgin-Millville
Grand Meadow vs. Lyle/Austin Pacelli
Wabasha-Kellogg vs. Fillmore Central
LeRoy-Ostrander vs. Glenville-Emmons
Dawson-Boyd vs. Central MN Christian
Southland vs. Kingsland
Mahnomen/Waubun vs. Climax/Fisher
Kerkhoven-Murdock-Sunburg vs. Lac qui Parle Valley
Bagley vs. Win-E-Mac
Northern Freeze vs. Stephen-Argyle
Albert Lea vs. Winona
New York Mills vs. Sebeka

Wed, November 4, 2020
Minneapolis South vs. Minneapolis North
Spectrum vs. Mounds Park Academy

Tue, November 3, 2020
Hibbing vs. Eveleth-Gilbert
Floodwood vs. Carlton

Mon, November 2, 2020
Math and Science Academy vs. Hiawatha Collegiate
Minneapolis Roosevelt vs. Minneapolis Washburn
Minneapolis North vs. Minneapolis Southwest
Esko vs. Duluth Marshall
Bagley vs. Blackduck
Becker vs. St. Francis
Braham vs. Isle
East Central vs. Pine City
Chatfield vs. Wabasha-Kellogg
Kingsland vs. Grand Meadow
Hinckley-Finlayson vs. Rush City
Atwater-Cosmos-Grove City vs. Belgrade-Brooten-Elrosa
Long Prairie-Grey Eagle vs. Upsala
Sacred Heart vs. Goodridge/Grygla
Barnesville vs. Pelican Rapids
Stephen-Argyle vs. Warren-Alvarado-Oslo
New York Mills vs. Verndale
Northern Freeze vs. Kittson County Central

Fri, October 30, 2020
Lake of the Woods vs. Northern Freeze

Thu, October 29, 2020
Cromwell-Wright vs. Silver Bay
Wrenshall vs. Carlton
Lake of the Woods vs. Clearbrook-Gonvick
Blackduck vs. Nevis
Proctor vs. Duluth Marshall
St. Anthony Village vs. Holy Angels
North Woods vs. Littlefork-Big Falls
Eveleth-Gilbert vs. Mountain Iron-Buhl
Rochester Lourdes vs. Triton
Bethlehem Academy vs. Maple River
LeRoy-Ostrander vs. Kingsland
Onamia vs. Pine City
St. James Area vs. New Ulm
Winona vs. Austin
Rush City vs. Braham
Glenville-Emmons vs. Grand Meadow
Cass Lake-Bena vs. Pine River-Backus
Central MN Christian vs. MACCRAY
Kittson County Central vs. Red Lake Falls
Minnewaska Area vs. Montevideo
Goodridge/Grygla vs. Warroad
Sacred Heart vs. Stephen-Argyle
New York Mills vs. Bertha-Hewitt

Tue, October 27, 2020
Minneapolis Washburn vs. Minneapolis North
McGregor vs. Hill City
Eveleth-Gilbert vs. North Woods
Cromwell-Wright vs. Bigfork
Deer River vs. International Falls
Barnum vs. Aitkin
Clearbrook-Gonvick vs. Nevis
Kingsland vs. Southland
Goodridge/Grygla vs. Red Lake Falls
Bagley vs. Climax/Fisher
Lakeview vs. Dawson-Boyd
Isle vs. East Central
Kittson County Central vs. Stephen-Argyle
Menahga vs. Sebeka

Mon, October 26, 2020
Duluth Marshall vs. Greenway
West Lutheran vs. Legacy Christian
Northern Freeze vs. Warren-Alvarado-Oslo

Sat, October 24, 2020
New Ulm vs. Windom Area

Thu, October 22, 2020
Little Falls vs. Zimmerman
Cromwell-Wright vs. Wrenshall
Delano vs. Waconia
Two Harbors vs. Cromwell-Wright
St. Francis vs. Chisago Lakes Area
Onamia vs. Isle
Bethlehem Academy vs. United South Central
Clearbrook-Gonvick vs. Red Lake Falls
Warren-Alvarado-Oslo vs. Climax/Fisher
Warroad vs. Kittson County Central
Bagley vs. Mahnomen/Waubun
Ortonville vs. Battle Lake

Tue, October 20, 2020
Cook County vs. Silver Bay
Chisago Lakes Area vs. Cambridge-Isanti
Edina vs. St. Michael-Albertville
Mountain Iron-Buhl vs. Nashwauk-Keewatin
Red Lake Falls vs. Northern Freeze
Canby vs. MACCRAY
Medford vs. United South Central
Osakis vs. Sauk Centre
Ada-Borup-West vs. Bagley
Warren-Alvarado-Oslo vs. Kittson County Central
New Ulm vs. Fairmont

Mon, October 19, 2020
Cromwell-Wright vs. Onamia

Fri, October 16, 2020
Silver Bay vs. Wrenshall

Thu, October 15, 2020
International Falls vs. Mountain Iron-Buhl
Hibbing vs. Proctor
Mankato East vs. Faribault
United South Central vs. Blooming Prairie
Rushford-Peterson vs. Wabasha-Kellogg
Fairmont vs. Waseca
Underwood vs. Ashby

Wed, October 14, 2020
Minneapolis Southwest vs. Minneapolis Roosevelt

Tue, October 13, 2020
Cromwell-Wright vs. Cook County
Lakeview Christian vs. Wrenshall
Moorhead vs. Sauk Rapids-Rice
International Falls vs. North Woods
Orono vs. Waconia
Waterville-Elysian-Morristown vs. United South Central
Rochester John Marshall vs. Faribault
Waseca vs. Blue Earth Area

Mon, October 12, 2020
Hiawatha Collegiate vs. Twin Cities Academy/Great River
Wabasha-Kellogg vs. Lewiston-Altura

Sat, October 10, 2020
Duluth Marshall vs. Superior

Fri, October 9, 2020
Twin Cities Academy/Great River vs. Hiawatha Collegiate

Thu, October 8, 2020
Two Harbors vs. Cromwell-Wright
Mountain Iron-Buhl vs. Littlefork-Big Falls
Schaeffer Academy vs. LeRoy-Ostrander
Mankato East vs. Austin

Are we missing a
GAME or SCORE?

Send it to us!
Copyright © 1998-2021 BKZ Sports
Minnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Tournament Brackets